Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

De Vicarie failliet verklaard

Source: OpReisGids.nl   |  3 November 2010
MIDWOLDA - De Vicarie, het horecabedrijf van Imca Marina in Midwolda, is dinsdag door de Groningse rechtbank failliet verklaard.
Het ging al een tijd niet goed met het bedrijf. Imca Marina zette onlangs alle gewone horeca-activiteiten stop; ze wilde zich alleen nog toeleggen op feesten en partijen. Bovendien was ze op zoek naar een overnamekandidaat voor de Vicarie. Omdat die niet voorhanden bleek, heeft de Groningse zangeres zelf het faillissement aangevraagd.

Imca Marina gaat er vanuit dat er op korte termijn een doorstart kan worden gemaakt. Er zou nu wel een aantal overnamekandidaten zijn. Volgens de zangeres zijn de strenge winter van vorig jaar en de werkzaamheden aan de Hoofdweg in Midwolda de voornaamste oorzaken van het faillissement.

Read the full article here.

More news on this subject
Horecazaak Imca Marina maakt doorstart De Telegraaf | 12-11-2010

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, The Netherlands