Online antiek en kunst veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online antiek en kunst veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online antiek en kunst veilingen.

Er zijn 9 veilingen gevonden.

Leeuwarden

Venlo

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van veel zeer diverse, o.a. bijzondere antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Sieraden, CD’s, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 10,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, etc. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 25,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

Online veiling van kunstwerken van onder andere: Herman Brood . originele schilderijen,tekeningen ,zeefdrukken,bierviltjes. Salvador Dali. Etsen,lithos,zeefdrukken.zilveren munten. Picasso.Lithos,originele tekening dochter Paloma picasso. Banksy.Originele sprayart naar afbeelding van Banksy. Jan cremer.zeefdrukken. Anton Heyboer.etsen Andy warhol.Lithos en beeldwerk. LJB.Cristal hand. Jochem Bakker. Originele schilderijen Karel Appel.zeefdrukken ,lithos Hans van Horck.originele schiderijen. Clemens Briels .beeldwerken. Jeroen Krabe.zeefdrukken. Henk Shiffmacher.orginele schilderijen en zeefdrukken. Art against war. Ak47 met knoop erin. Francois Pompom.beelden Messersmidt.beelden. Michel Angelo.beeldwerk,collection of etching after MichelAngelo .Printed in 1865 by Joseph Fisher. Ivo Kamphuis. Beelden. Corneille.complete verdi serie in map.en grote zeefdruk op linnen. Piek 7.originele werken op skateboard. Caro.speels bewerkte stoelen. Joseph Bruijn. Originele tekeningen, in Boxtel, Nederland.

Boxtel