Online antiek en kunst veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online antiek en kunst veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online antiek en kunst veilingen.

Er zijn 7 veilingen gevonden.

De kijkdag van deze veiling kan i.v.m. de aangescherpte maatregelen kan deze kijkdag helaas niet doorgaan.

Online veiling met litho's, reproducties en sculpturen - BVA Veilingen

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van veel zeer diverse, o.a. bijzondere antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Sieraden, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 10,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, etc. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 25,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

Online veiling van diverse schilderijen en prenten i.o.v diverse curatoren

Loon op Zand
HNVI