Online antiek en kunst veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online antiek en kunst veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online antiek en kunst veilingen.

Er zijn 11 veilingen gevonden.

Online executieveiling in opdracht van belanghebbende van kunstwerken, afkomstig uit het voormalige Rob Scholte museum.

Dit betreft een veiling bij BVA Auctions. Om deel te nemen aan de veiling, gebruikt u de volgende link:
https://www.bva-auctions.com/nl/auction/index/67329?utm_source=troostwijk&utm_medium=referral&utm_campaign=67329

✓ Meer informatie over de bezorgkosten vind je terug op de kavelpagina. ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Online

Online veiling van voorraad kunst, waaronder schilderijen, foto's wegens het faillissement van MondiArt te Eindhoven.

Eindhoven

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 19,95 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Antiek, curiosa, e.d. (kleingoed) afkomstig uit diverse nalatenschappen omgeving Arnhem. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 29,95 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 29,95 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

In deze veiling bestaat het aanbod uit unieke objecten afkomstig uit een privé verzameling. Het betreft o.a. veel kunst o.a. uit omgeving Nijmegen: etsen o.a. ANDRÉ BAYLON, M. DE JONGERE, gravures, pentekeningen o.a. WIM V. WOERKOM, aquarellen, olieverfdoeken, pastelkrijttekeningen o.a Eugène LÜCKER, linosnede JOOP RUSSON, enz.; oude kaart Nijmegen; oude fotoboeken o.a Waterwerken 1913, militaria; antieke en vintage voorwerpen: oude ketels, scheergerei, boekbindersgereedschap, strijkijzers o.a. industriële INVENTUM, kompas, enz; vintage speelgoed van FISHER PRICE, partij PLAYMOBIL; boeken o.a. kunstboeken, oude bijbel, verslagen en verhoren Nederlandse geheime dienst Londen WO II, stripboeken o.a. franstalig KUIFJE, ASTERIX ; oude kinderboeken; oude affiches o.a. vintage expositie posters, KONINKLIJKE BIBLIOTHEEK, MEERMANNO Den Haag; vintage duivenkampioenschap diploma's; oude reclame boekjes GAZELLE; originele kookboeken o.a. NUTELLA; oude ansichtkaarten Frankrijk, Champagne; zilverwerk; design vaas ca.1928 ST. LUKAS Maarssen; unieke zeer kunstig houtgesneden hanglamp; antieke gereedschappen; antieke geschriften o.a. Akte notaris Gent 182, Armenhuis Maastricht; oude aandelen; partijen postzegels, eerste dag enveloppen en veel meer!

Sittard (NL)
Lunica Auction

Zilveren rijksdaalders uit een nalatenschap. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Online veiling van voorraad kunst, waaronder schilderijen, foto's wegens faillissement MondiArt te Eindhoven.

Eindhoven