Online antiek en kunst veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online antiek en kunst veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online antiek en kunst veilingen.

Er zijn 8 veilingen gevonden.

Online veiling van horeca galerij beelden en ornamenten van brons en natuursteen.

Nederhorst den Berg

Online veiling van horeca galerij beelden, ornamenten en meubilair te Nederhorst den Berg.

Nederhorst den Berg

In deze veiling bestaat het aanbod uit prachtige antieke meubelen en kunst op papier: o.a. ladenkasten, kasten, engelse secretaire, hoekkast, vitrinekast, hangoortafels, sidetable; spiegels; koperen gebruiksvoorwerpen, o.a. koperen ketels, haardset, waterketel, bedstoof; tinnen borden, o.a. 18e eeuws; kunst.o.a. olieverf op doek PIE SCHMITZ, COBRAkunst HAN VENEMAN, acryl op papier van o.a. van de Roemeense gevierde kunstenaar IOAN BUNUS, monotypes SUSAN BETHKE, vroege collages CHRISTIAN GRESSIER, aquarellen; BKR-kunstwerken van JAN VAN HELDEN, ROB FERENCIK,STEPHAN BERKHEMER, WAGNER enz.; kunstwerk van JACQUES DIETEREN;  sierborden o.a. MAKKUM en antiek Chinees; Wajangpoppen; houtsnijwerken uit o.a. Bali en Indonesië en meer! De lijsten om de kunstwerken op de foto's zijn als voorbeeld bedoeld en dus niet inbegrepen, tenzij anders vermeld!

Sittard
Lunica Auction

Woudenberg

Online veiling van schilderijen, etsen, zeefdrukken, prints en beelden

Gameren

Online veiling van een speciale kunstcollectie waarvan Rodin, Artifix, schilderijen en andere kunstvoorwerpen. Totale verzameling van één specifieke eigenaar, de heer Ad de Bruijn, opgeslagen in Esbeek, Nederland.

Esbeek

Esbeek

Online veiling van kunstwerken van onder andere: Herman Brood . orginele schilderijen,tekeningen ,zeefdrukken,bierviltjes.
Salvador Dali. Etsen,lithos,zeefdrukken.zilveren munten.
Picasso.Lithos,orginele tekening dochter Paloma picasso.
Banksy.Orginele sprayart naar afbeelding van Banksy.
Jan cremer.zeefdrukken.
Anton Heyboer.etsen
Andy warhol.Lithos en beeldwerk.
LJB.Cristal hand.
Jochem Bakker. Orginele schilderijen
Karel Appel.zeefdrukken ,lithos
Hans van Horck.orginele schiderijen.
Clemens Briels .beeldwerken.
Jeroen Krabe.zeefdrukken.
Henk Shiffmacher.orginele schilderijen en zeefdrukken.
Art against war. Ak47 met knoop erin.
Francois Pompom.beelden
Messersmidt.beelden.
Michel Angelo.beeldwerk,collection of etching after MichelAngelo .Printed in 1865 by Joseph Fisher.
Ivo Kamphuis. Beelden.
Corneille.complete verdi serie in map.en grote zeefdruk op linnen.
Piek 7.orginel werken op skateboard.
Caro.speels bewerkte stoelen.
Joseph Bruijn. Orginele tekeningen.

Boxtel