Online keuken veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online keuken veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online keuken veilingen.

Er zijn 31 veilingen gevonden.
 1 - 3

Budel (1/2)

In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen. Horeca & verhuur, etc.

Vught

In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen. Sanitair & keukens, etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse huishoudelijk apparatuur, binnen en buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeenspotjes; buitenlampen met of zonder sensor; design verlichting voor binnen of buiten; led spotjes; hanglampen; huishoudelijk apparatuur; messensets etc.

Beneden-Leeuwen

✓ Bezorgkosten 1,99 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 29 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.BVA Top Lots staat voor nieuwe producten & retourgoederen van A-merken als Apple, Samsung en Phillips. Alle producten worden gecontroleerd op schade en functionaliteit. Daarmee voldoen ze aan de hoge kwaliteitseisen van BVA AuctionsMeer weten over Top Lots? Bekijk onderstaande animatie!

(Onbekend)

Online veiling van kantoorinventaris, behandelstoelen, koelkasten, vrieskisten, bedden, echoscopie apparaten, bewakingsmonitoren etc. in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. M.C. Udink van UdinkSchepel Advocaten te Den Haag in zijn hoedanigheid van curator in het faillissement van Stichting CASA Klinieken te Maastricht.

Maastricht

1-Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten. Attentie: toewijzing aan de hoogste bieder geschiedt na gunning van de opdrachtgever.

Vught

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: huishoudelijke artikelen; speelgoed, partijen kleine en grote, auto producten etc. Attentie: gratis verzending vanaf 25 euro orderwaarde excl. BTW en veilingkosten binnen NL & BE.

Tilburg

✓ Bezorgkosten verschillend per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 31 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)

Zwolle

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: verlichting; iPhone hoesjes; Puma horloge; (mobiele) telefonie diverse merken o.a. Sony Ericsson, Nokia & Vodafone; smartwatch; Elite autoradio’s; speakers; toetsenborden; zwemkleding; Tefal koffiezetapparaten; weegschaal; statafels; toasters; waterkokers; powerbank; koptelefoons; pannensets; lingerie; schoenen; elektrische koekjespers etc.

✓ Bezorgkosten 1,99 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 1 februari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)

 1 - 3