Online keuken veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online keuken veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online keuken veilingen.

Er zijn 30 veilingen gevonden.
 1 - 2

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: partij en markthandel; verzorgingsproducten; luchtverfrissers; Montana frituurpannen; Wesco Peper/zout/kruidenmolen; hamklem; kleding en schoenen; mobiele telefoonaccessoires; dispensers/automaten; stofzuigerzakken; schoonmaakmateriaal/gereedschap etc.

Biddinghuizen

1-Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten. Attentie: toewijzing aan de hoogste bieder geschiedt na gunning van de opdrachtgever.

Venlo

Online faillissementsveiling i.o.v. van de curator mr. M. Windt van Windt Le Grand Leeuwenburgh advocaten te Rotterdam inzake de goederen afkomstig uit het faillissement van Pyroban Benelux B.V. te Hendrik-Ido-Ambacht. Bekijk ook deze veiling in Hendrik-Ido-AmbachtFaillissement Pyroban Benelux B.V. te Hendrik-Ido-Ambacht (2/2)In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar.

Hendrik-Ido-Ambacht (1/2)

Leidschendam

✓ Bezorgkosten verschillend per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 27 april eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

(Onbekend)

✓ Bezorgkosten 1,99 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 27 april eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar.BVA Top Lots staat voor nieuwe producten & retourgoederen van A-merken als Apple, Samsung en Phillips. Alle producten worden gecontroleerd op schade en functionaliteit. Daarmee voldoen ze aan de hoge kwaliteitseisen van BVA AuctionsMeer weten over Top Lots? Bekijk onderstaande animatie!

(Onbekend)

Inbrengveiling April 2018In deze veiling kunt U zelf goederen inbrengen voor de online veiling, zowel zakelijk als particulier! Voor meer informatie zie (iets te veilen), direct goederen inbrengen, log in uw account en ga naar (ingebrachte kavels)

Weert
Nedveiling

Online faillissementsveiling i.o.v. van de curator mr. M. Windt van Windt Le Grand Leeuwenburgh advocaten te Rotterdam inzake de goederen afkomstig uit het faillissement van Pyroban Benelux B.V. te Hendrik-Ido-Ambacht. Bekijk ook deze veiling in Hendrik-Ido-AmbachtFaillissement Pyroban Benelux B.V. te Hendrik-Ido-Ambacht (1/2)Let op! uitlevering van onderstaande kavels geschiedt enkel op dinsdag 1 mei 2018 tussen 09:00 en 12:00 uur.Kavelnummers: 875 | 876 | 1328 | 1377 t/m 1391 | 1412 |1418 | 1441 | 1449 | 1454 | 1459 | 1490 | 1503 | 1535 | 1536 | 1547In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar.

Hendrik-Ido-Ambacht (2/2)

(Onbekend)

Oeffelt

Online veiling met (onverkochte) goederen ingebracht door bedrijf, particulier en afkomstig van diverse faillissementen. .

(Online)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Muntendam. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Fiat Ducato camper; diverse Kiddy Rides o.a. VW Kever, Mickey Mouse, Ruimteschip & Wegracer; eethoek; koelkast; diverse aanhangers enkel en dubbelasser; paardenkar/trailer etc.

Muntendam

Online veiling wegens faillissement BLOKKER vestiging Zandvoort1381 kavels met o.a. TEFAL pannen elektrische apparaten pannensets verzorgingsproducten schoonmaakproducten serviesgoed bestek keukengerei huishoudelijke artikelen etc. Goederen thans opgeslagen te Deurne

Deurne
HNVI

Deurne
HNVI
 1 - 2