Online woninginrichting veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online woninginrichting veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online woninginrichting veilingen.

Er zijn 15 veilingen gevonden.

✓ Gratis bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

(Online)

✓ Bezorgkosten verschillend (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

Veiling van boeken (o.a. antieke) uit boedelruimingen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van €25,00. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

(Online)

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Sieraden, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 10,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

(Online)

(Online)

In deze veiling deel 2 van de voorraad van een luxe cadeauwinkel, aangeboden wegens bedrijfsbeëindiging. Het aanbod bestaat uit vele items van hoogwaardige kwaliteit, voor zowel de particulier als de handelaar. O.a. mozaïek lampen; servies Prince of Wales; tinnen voorwerpen KURZ EDELTIN o.a. lampen, schalen, kandelaren, vazen; raamdecoratie; theesets; luxe glazen schalen; glaskunst; DELFTS BLAUW, vazen, kaststellen, borden, enz.; luxe muziekdozen o.a. afbeeldingen HUMMEL, ROSINA WACHTMEISTER; kristallen glaswerk o.a. RCR; luxe sieradendoosjes; porseleinen poppen; koperen miniaturen; Russisch porselein en aardewerk uit USSR tijd; luxe dienbladen o.a. KURZ EDELTIN, AMATA; vazen brons/emaille; Japans porselein; tafellakens; partijen decoratiekleedjes; beelden van speksteen; porseleinen borden MEISSEN; partij GOEDEWAAGEN DELFTS POLYCHROOM borden, vazen, kaststellen; partij KEULS aardewerk; luxe fotolijsten; partij nachtverlichting; beelden van gebakken klei GEERT KUNEN; grote partij dierenbeelden o.a. LESSER & PAVEY, THE LEONARDO COLLECTION; grote partij boeddha's; grote partij luxe baby cadeau artikelen; grote partij beelden, o.a. MADRIGALE, VIVIAN C, ADL, VITTORIO TESSARO, en meer!

Sittard
Lunica Auction

✓ Bezorgkosten 25,- (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

(Online)

Beugen

(Online)