Online meubel veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online meubel veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online meubel veilingen.

Er zijn 13 veilingen gevonden.

✓ Bezorgkosten verschillend (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

(Online)

s-Heerenberg

Online faillissementsveiling i.o.v. curator D.H. de Haan van CMS Derks Star Busmann N.V. te Amsterdam en pandhoudster inzake de inventaris en voorraden afkomstig uit het faillissement van Autobedrijf Van Kalmthout te Abcoude

Abcoude

Deel 1 van deze grote inboedel bestaat uit antieke voorwerpen, kunst, meubelen en vintage items. O.a. bronzen en legering beelden van ROUSSEAU, VAN HOVE, GUILLOT; tafelzilver; verzilverde voorwerpen; tinnen voorwerpen van o.a. KURZ; kristallen kroonluchter en plafondlamp; servies van o.a. LIMOGES, KAISER, BAVARIA; porselein IMARI; stijlmeubelen in LODEWIJK XV; kunstboeken; plaatjesboeken; bladmuziek uit jaren 20; oosterse tapijten; heel veel antieke schilderijen van o.a. BOSBOOM, MARIS, WIJNGAERDT, BROUWER, WIERSEMA, SCHUMACHER, DUIVESTEIJN, enz.; Aziatische kunst, o.a. goudvergulde houtsnijwerke; formica keukenblok en keukentafel met stoelen, klokken, glaswerk, en nog veel meer!

Sittard
Lunica Auction

Zwolle

Online veiling van Online veiling design zitmeubelen, gouden sieraden en bronzen beelden te Nederhorst den Berg.

Nederhorst den Berg

Deel 2 van deze grote inboedel bestaat uit diverse goederen o.a. meubelen: een complete slaapkamer van HÜLSTA bestaande uit 2 persoonsbed, elektrisch verstelbaar, kledingkast, 2 nachtkasten, beuken/hoogglans wit; tafels; stoelen; vintage keukenkast; keukenbenodigdheden, o.a. servies, bestek, pannen, schoonmaakmiddelen; kantoorbenodigdheden; woondecoratie; etalage en seizoensdecoratie; partij vlaggen op stok; partij restauratie artikelen voor schilderijlijsten; curiosa; partij oude blikken; koperwerk; tin; Witgoed, o.a diepvriezer, koelkasten, ZANUSSI, BOSCH, WHIRLPOOL; wasmachine AEG; vintage voorwerpen o.a. bierkrat BREDA BIER;  modelauto's; medische schoolplaten; vitrinekast; originele gym/turnbank; Complete inhoud kelder met o.a. elektrische installatiematerialen, loodgietersmaterialen; bevestigingsmaterialen, enz. en nog veel meer!

Sittard
Lunica Auction

Online veiling wegens bedrijfsbeëiniging Hof van Solms i.o.v. directieMet o.a. horeca meubilair ridderharnas authentieke decoratiematerialen barren tapinstallaties kerkbanken biechtstoel keukenapparatuur horeca benodigdheden etc.

Oirschot
HNVI

Oirschot
HNVI

Oirschot
HNVI

Oirschot
HNVI