Online meubel veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online meubel veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online meubel veilingen.

Er zijn 30 veilingen gevonden.
 1 - 2

✓ Meer informatie over de bezorgkosten vind je terug op de kavelpagina. ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Online

Harlingen

Online

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Capelle aan den IJssel

Online

Online

Online

Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 15,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Online

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr. S.P.B. van Leeuwen van SWDV advocaten te Purmerend in zijn hoedanigheid van curator van inzake de inventaris waaronder: Kavo en Anthos behandelstoelen, Philips mobiele röntgenapparaat, Henri Schein imageplate system, DTE Guilin Woodpecker UV curing light, werkstoelen, 6-ladenkast met tandarts instrumenten, Renfort schuur-/slijp couveuse, Kavo handslijpapparaat, Miele professional thermo desinfector en sterilisator, Cavex mixapparaat, Melag sterilisatie autoclaaf, Rodeq ultrasoon reiniger, Umax handstukken reinigingsapparaat, Megahome waterdestillator, J. Morita / Vera View Epocs orthopantomograaf en panoramisch X-ray apparaat, kantoor- en keukeninventaris afkomstig uit het faillissement van Ortho Brabant B.V.

Helmond

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 25,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Online faillissementsveiling in opdracht van mevrouw mr. L.M. in ’t Veen van Cees advocaten, in haar hoedanigheid van curator, van de inventaris, waaronder: Serrcio biertapopstelling, ijsblokjesmachine, barkrukken, hoge tafels, Toshiba LCD televisie, kroonluchters, Smeg glazenspoelmachine, GGM Gastro koelwerkbank, Donna Italia pizzaoven, Caterchef elektrische grill, kookplaten, Scam koelkast, Thruss-frames, Indesit vrieskist, Pos Systems betaalsystemen, Ipad, bonnenprinter en geldlade, Castless mobiel pinapparaten, Nitid-Amate Woofer en luidsprekers, Amate Audio muziekinstallatie met Asus pro touchscreen versterker, amplifier, Ayra lichtmengpaneel, partij emaiïle wandborden, etcetera afkomstig uit het het faillissement Le Bateau B.V. te Middelharnis.

Middelharnis

Online veiling van (elektrische) boxspringbedden, nachtkastjes en beddengoed te Etten-Leur.

Etten-Leur

Boxmeer
 1 - 2