Online sieraden veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online sieraden veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online sieraden veilingen.

Er zijn 14 veilingen gevonden.

✓ Gratis bezorging in heel Europa.✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

(Online)

(Online)

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

(Online)

✓ Bezorgkosten verschillend (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

(Online)

✓ Gratis bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Online

(Online)

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Sieraden, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 10,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

(Online)

✓ Bezorgkosten 1,99 of 25,- (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Online

✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Online

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse sieraden o.a. Witgouden ringen met diamant, oorbellen & kettingen met pendant. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: 20.53ct Sapphire and Diamond Necklace with Pendant; 2.02ct Diamond Earrings; 19.39ct Black Onyx and Diamond Necklace with pendant; 2.30ct Sapphire and Diamond Ring; 2.89ct Diamond Necklace; 2.02ct Tanzanite and Diamonds Ring; 1.26ct Spinel and Diamond Necklace with pendant; 4.40ct Ruby and Diamonds Ring etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Gemstones/Edelstenen. Het betreft hier o.a. het volgende: Sapphire 7.55ct; Amethyst 4.01ct; Tourmaline 18.44ct; Ruby 11.15ct; Pink Sapphire; Peridot 17.53ct; Citrine 2.53ct; Smokey Quartz; Lapis Lazuli 5.74ct; Nephrite 1.88ct; Tiger's Eye 4.46ct; Opal 2.13ct; Amber 1.12ct etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Antiek, Curiosa, sieraden, schilderijen & prenten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Cecil Aldin - The Fallowfield Hunt; Heren pinkring met grote diamant; Franz Helfferich – olieverf schilderij; Egyptisch koperen sieradendoosje; Scott Zwiesel blauwglazen vaas met bellen; Niello zilveren pijp, Kiev eind 19e eeuw; Art deco ring met Spinel; grote vloervaas Scheurig; map vol oude handschriften etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Diamanten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Diamond 5.41ct - 1pcs AIG Certified; Diamond 25.00ct - 3530pcs ALGT Certified; Diamond 0.71ct - 1pcs EGL Antwerp Certified; Diamond 11.04ct - 468pcs ALGT Certified; Diamond 1.25ct – shape: Cusion; Diamond 7.02ct - 259pcs, shape: Round Brilliant etc.

Verfijn uw zoekopdracht