Online bouwmaterialen veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online bouwmaterialen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online bouwmaterialen veilingen.

Er zijn 45 veilingen gevonden.
 1 - 3

Capelle aan de IJssel

Budel (1/2)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Vriezenveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kunststof pallets; isolatiemateriaal; poederlijm; vloer en wandtegels o.a. Asian Grey en Castle Stone black; wastafelkranen; douchegoten; waskommen en fonteinen; Outdoor garden lamp etc. Toewijzing aan de hoogste bieder geschiedt na gunning van de opdrachtgever.

Vriezenveen

Zwolle

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een grote voorraad Ledlampen. In deze veiling worden diverse ledlampen aangeboden in grote en kleine partijen.

✓ Gratis bezorging in Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).✓ Betaal uiterlijk voor 27 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

Baarlo

Budel (2/2)

Online veiling van exclusieve massief houten parket vloeren, eiken, essen, behandelt en onbehandeld.

Utrecht

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten PVC en Polyester golfplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw en van 1e keus materiaal. Veranda’s Douglas - geïmpregneerd of aluminium; Polycarbonaat platen – PVC, Polyester en kunststof glas – carports – onderbouwen en daken voor veranda’s – tuinhout en gevelbedekking – lichtkoepels en dakgoten - ondervloeren - spa relax incl. cover, werkingsvrije eikenvloeren. Op locatie is geen pinapparaat aanwezig. Toewijzing aan de hoogste bieder geschiedt na gunning van de opdrachtgever.

Lutten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse huishoudelijk apparatuur, binnen en buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeenspotjes; buitenlampen met of zonder sensor; design verlichting voor binnen of buiten; led spotjes; hanglampen; huishoudelijk apparatuur; messensets etc.

Beneden-Leeuwen

Etten Leur

✓ Bezorgkosten 1,99 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 29 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.BVA Top Lots staat voor nieuwe producten & retourgoederen van A-merken als Apple, Samsung en Phillips. Alle producten worden gecontroleerd op schade en functionaliteit. Daarmee voldoen ze aan de hoge kwaliteitseisen van BVA AuctionsMeer weten over Top Lots? Bekijk onderstaande animatie!

(Onbekend)

Budel

In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen. Gereedschap & doe-het-zelf, Bouw, etc.

Breda

1-Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten. Attentie: toewijzing aan de hoogste bieder geschiedt na gunning van de opdrachtgever.

 1 - 3