Online badkamer veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online badkamer veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online badkamer veilingen.

Er zijn 5 veilingen gevonden.

Online veiling met goederen ingebracht door Overheden, Banken en Curatoren, Verzekeraars, Ondernemers en Particulieren. .

(Online)

Ten gevolge van het faillissement van “Puur! Sanitair & Tegels Retail B.V.” te Leeuwarden, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoek & ligbaden o.a. York Whirlpool; wastafelmengkranen o.a. Kobo & Soho; Vasco designradiatoren; voorraad vloer & wandtegels; kantoormeubilair; spiegels met verlichting; thermostaatkranen met regendouche; wastafelblad Woodline; douchewanden etc.

Leeuwarden

Online veiling van wellness & badkamermeubilair w.o. outdoor spa's, whirlpools, stoomcabines, sauna's, badkamermeubels, douchecabines, inloopdouches, douchedeuren, regendouches, kranen, toiletten etc. thans in opslag te Deurne.

Enschede

Ten gevolge van het faillissement van “Puur! Sanitair & Tegels Retail B.V.” te Wolvega, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: showroommodellen van verlichte badkamerkasten & spiegels; design radiatoren; douchecabines; wastafels o.a. van de merken Villeroy & Boch, Puur & Sealskin Duka Multi; badkamergarnituur; spiegelkasten; hoek & ligbaden o.a. Tottingham & Whirpool; regendouches met handdouche etc.

Wolvega

Online veiling van luxe tuinmeubelen, BBQ sets, parasols, diverse soorten BBQ's, badkamer meubels radiatoren en diverse partijgoederen etc.. thans opgeslagen in Zutphen.

Zutphen