Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 217 veilingen gevonden.
 1 - 15

Online faillissementsveiling i.o.v. curator mr. E.J. Schuurs van Jones Day te Amsterdam inzake de inventaris en voorraden afkomstig uit het faillissement van NL Onsite B.V. te Amsterdam.

Amsterdam

Online veiling van bouwmaterialen en bouwmachines te Maastricht.

Maastricht

Online veiling van een Heavy-Duty Peddinghaus boor-zaagstraat met nummeringseenheid met aan en afvoer rollenbaan thans opgeslagen te Obdam.

Obdam

✓ Bezorgkosten 1,99 of 25,- (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 25 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

Kerkrade

Leiden

Online veiling van MAN TGA 18.310 vrachtwagen met Palfinger autolaadkraan; aanhangwagen; onder andere Kiwa gekeurde stationaire en mobiele dieseltanks, dieselpompen, volumemeters, slangen, fitwerk, gereedschappen als draadsnij machines, diamantbetonboor en meer. wegens reorganisatie van Jacobi tanks te Ommen.

Ommen

Gameren

Zevenbergen

Venlo

Online veiling i.o.v. curator mr. J. Molkenboer van Molkenboer en van der Kolk advocaten te TilburgMet o.a. magazijnstellingen magazijninventaris winkelinventaris paspoppen en rompen decoratiematerialen handscanners kantoorinventaris kassasystemen IT apparatuur verpakkingsmaterialen draagtassen euro pallets etc.

Waalwijk
HNVI

In deze veiling wordt er per kavel een Handling-Fee van 150 euro berekend.Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.

Geldrop

✓ Bezorgkosten 25,- (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 25 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een Tabbert caravan & Dethleff camper te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; Mercedes Vito 108 fabrieks camper; Tabbert caravan type Baronesse 620 incl. voortent; Dethleff camper type Blobetrotter, voorzien van 6 slaapplaatsen.

Leeuwarden

In deze veiling wordt er per kavel een Handling-Fee van 150 euro berekend.Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen.Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.

 1 - 15