Online motoren veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online motoren veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online motoren veilingen.

Er zijn 4 veilingen gevonden.

Online veiling van bouwmaterialen, personen- en bedrijfsauto's, motorfietsen, scooters, brommers, heftrucks, aannemersmaterialen, compressoren, gereedschappen, hout- en metaalbewerkingsmachines, agrarische machines, audioapparatuur, bestrating etc. thans opgeslagen te Sittard.

Sittard

In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen. Fiets, snor, brom, motor en scooters, etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse partijgoederen; Honda XL 600 crossmotor; diesel generator; Yamaha buitenboordmotor; Opel Astra stationwagen; Startrite lintzaag; zaagtafels; waterpomp; compressor; elektrode lasapparaat; set velgen; polyester tourboot; boottrailer; Piaggio MP3; Liartigiana vlakvandiktebank; Jovi kolomboor; afzuiginstallatie; metaal afkortzaag etc.

Leeuwarden

In deze veiling wordt er per kavel een Handling-Fee van 125 euro berekend.Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen. Indien gewenst kan hiervoor een speciale afspraak worden gemaakt.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar.

Boxmeer
Verfijn uw zoekopdracht