Online fietsen veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online fietsen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online fietsen veilingen.

Er zijn 9 veilingen gevonden.

✓ Bezorgkosten verschillend (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Online

Boxmeer

✓ Bezorgkosten €1,99 of €25,00 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Online

Online veiling van de inventaris en voorraad afkomstig uit het faillissement van Tomzorg B.V. te Breukelen in opdracht van curator N.T. Elferink van HVG Law te Utrecht.

Breukelen

✓ Bezorgkosten €35,00 (Incl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Online

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Elektrische bigwheel scooter | Crossmotor 125cc | Yamaha YFZ450R Quad | I-tronic elektrische kindermotor | KXD pitbike 125cc | Electrische Go-kart buggy 1000W | Minicrosser Mini dirt bike 2takt 49cc | Loopauto Mercedes AMG | Abarth skelter | Quad 125 CC Rood | Quad 125 CC Geel | Volkswagen Bus T2 Accuvoertuig 12 Volt etc. *Gratis verzending binnen NL!

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: City Choppers 3000W | Beach Cruiser elektrische fietsen | Elektrische Big Wheel scooters. *Gratis verzending binnen NL!

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Hijster diesel heftruck model 2.5XT | Schat Harding reddingssloep | Aviasud Mistral PH-2F6 vliegtuig | IJlstervlet | Clark elektrische heftruck model CTM 16 S | Kano| JEE-O Retro Lowrider fiets | Chevrolet Corvette | Jacobsen G-Plex II gazon grasmaaier | Ski-doo sneeuwscooter type Rotax 300 | Powertherm XP125 mobiele plasma snijder 120A | Hyundai diesel generator type XA1025 | JET gevulde gereedschapswagen type JET14 | Renault Midlum 190.08 bedrijfsauto | Suzuki Bigwheel scooter | RTM patatbakmachine | Hyundai nat-/droogzuiger type 5771FF, 100ltr etc.

Beneden-Leeuwen