Online gereedschap veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online gereedschap veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online gereedschap veilingen.

Er zijn 58 veilingen gevonden.
 1 - 4

✓ Gratis bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).✓ Betaal uiterlijk voor 27 maart eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar.

(Onbekend)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: pallet met radiatoren; Bosch badgeiser; Thermobile heater / warmte kanon; laskar; militaire poton boot etc.

Leeuwarden

Hillegom

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kraft World flexibele moersleutel, steekratel set 22dlg; accu drill boor met oplader & 160dlg gereedschap; benzine waterpompen; 4 in 1 bosmaaiers; AHD Security Recording System 4 camera’s etc. Attentie: het betreft hier een verzendveiling!

1-Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: consumentenelektronica, meetapparatuur, werkplaats uitrusting, DHZ artikelen, pannensets, (tuin/elektrisch) gereedschap, spionageapparatuur, spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, ondervloeren, en diverse andere producten. Attentie: toewijzing aan de hoogste bieder geschiedt na gunning van de opdrachtgever.

✓ Bezorgkosten 1,99 of 25,- (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 28 maart eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar.

(Onbekend)

een veiling uit een nalatenschap Hier wordt aangeboden Huisraad, scootmobielen, zorgbed, gereedschap etc

Biddinghuizen
Nedveiling

Budel

Uden

Uden

(Onbekend)

Ten gevolge van het faillissement van “Sterk Schilderwerken B.V.” te Wageningen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: stellingen; Anssems aanhangwagen; steigertransporter; stellingen; elektrische heathers; kamersteigers; ladders & trappen; ladderliften met lier; Festool CTL SYS mobiele stofafzuiger; Dell systeemkasten; Brother fax; Kyocera printer; autobanden; bouwlampen; verf; Bosch haakse slijper; Ferm tafelslijpmachine; stroomhaspels; Makita schuurmachine etc.

Wageningen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Rothenberger loodgietersets; Stanley gereedschapswagen; Master infrarood diesel heaters; Gys lasinverters; AEG gereedschapsets; Makita klopboormachine etc.

 1 - 4