Procédures collectives et ventes aux enchères

 

Frits Kroymans niet persoonlijk aansprakelijk voor eigen megafaillissement

Source: QuoteNet   |  21 août 2014
Ruim vijf jaar na het faillissement van de Kroymans Corporation is het nu officieel: naamgever en voormalig opperhoofd Frits Kroymans zal niet persoonlijk aansprakelijk worden gesteld voor het debacle dat met een schuldenlast van ruim €1 miljard te boek staat als één van de grootste deconfitures ooit.

Dat bevestigen meerdere bronnen tegenover Quote, dat deze maand onthult hoe het leven van Frits Kroymans er sinds zijn zakelijke crash uitziet.

Voor de september-editie (vanaf donderdag in de winkel) duikt het bijtertje nog eenmaal diep in het faillissement van het Kroymans-autoimperium. Het resultaat: een uitgebreide reconstructie van het debacle, waarin nieuwe details aan het licht worden gebracht over dé fatale deal met General Motors.

Lire l'article complet

Plus d'actualités sur ce sujet
Boedel Kroymans naar banken en fiscus Telegraaf | 09-01-2012
Kroymans heeft nog schuld van 55 miljoen bij fiscus Automobielmanagement | 03-01-2012
Citadel-baas nieuwe topman AutomotiveNL Automotive Online | 08-09-2011
Plus d'actualités sur les procédures collectives
Thijsen Drukkerij in Geldermalsen failliet blokboek | samedi 14 juin 2025
Nieuwe faillissementen van 12 juni 2025 Van de redactie | jeudi 12 juin 2025
Restaurant ‘t Spiehuis in Soest is failliet baarnschecourant | jeudi 12 juin 2025

Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Twitter
Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Pays-Bas