Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Twice redt Media Academie Hilversum

Quelle: MediaNed   |  3 November 2010
De Media Academie in Hilversum kan een doorstart maken. De in juni failliet verklaarde instelling wordt overgenomen door het opleidingsinstituut Twice uit Driebergen. De Media Academie kan haar activiteiten onder de eigen naam en in het huidige gebouw voortzetten, zo maakte directeur Marcel van den Berg van de Twice Group bekend
Door een tegenvallende omzet en te hoge vaste kosten kampte de Media Academie met schulden en moest vorige maand het faillissement aangevraagd worden. De academie, een initiatief van de mediabranche, verzorgt opleidingen op het gebied van radio, tv en crossmedia.

Twice verzorgt IT-, taal- en vaardigheidstrainingen aan het bedrijfsleven. De onderneming groeit door de overname van de Media Academie uit tot één van de grootste aanbieders in vaardigheids- en crossmedia-training voor professionals met een nu significant marktaandeel in de mediabranche.

Mediastages

Naast het opleidingsportfolio van de Media Academie neemt Twice het bedrijfsonderdeel Mediastages over. Dit onderdeel regelt jaarlijks 1300 stages en stagiaires bij omroepen en productiebedrijven. De post-hbo-opleiding Mediamasters is niet overgenomen en blijft onder toezicht van de curator.

Volgens Van den Berg sluiten de activiteiten van de Media Academie en Mediastages perfect aan op die van de werkmaatschappij Twice Interaction, dat Human Resource diensten en training levert. “Gelukkig hebben de klanten van Media Academie nauwelijks iets gemerkt van de moeilijkheden waarin het bedrijf deze zomer verkeerde. Door tijdig en adequaat te handelen zal de Media Academie gewoon weer in augustus de deuren van haar opleidingsinstituut openen”, aldus Van den Berg.

Bij de Media Academie werkten 26 mensen. Van den Berg verwacht zes tot acht van hen in dienst te kunnen nemen en daarnaast nog een klein aantal freelancecontracten aan te kunnen bieden.

Lesen Sie hier den vollständigen Artikel.

Mehr Neuigkeiten zu diesem Thema

Die neuesten Entwicklungen und Insolvenzen über Twitter verfolgen
Die neuesten Entwicklungen und Insolvenzen über Facebook verfolgen
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Niederlande