Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Veiling Na verhuizing overtollige zeer exclusieve/luxe inboedel delen w.o. divers Bang&Olufsen, Le Creuset , andere merkproducten, etc. (opgeslagen te Lunteren) door OOZZOO

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Bewaren na afhaaldag niet mogelijk! Veiling van door verhuizing overtollige zeer exclusieve/luxe inboedel delen w.o. divers Bang&Olufsen, Le Creuset , andere merkproducten, etc. De verkregen kavels dienen, i.v.m. lege oplevering van de locatie op 14-03-2026 op de afhaaldag tussen 13:00 en 17:00u te worden afgehaald. Wanneer niet wordt afgehaald zullen beftreffende kavels worden getransporteerd en elders opgeslagen. De kosten hiervoor zullen in dat geval aan u, de bieder, in rekening worden gebracht. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Wageningen.

Locatie veiling:
Lunteren (Gelderland)
Start online veiling:
dinsdag 24 februari 10:00
Sluiting veiling vanaf:
dinsdag 10 maart 19:30
Status:
Veiling is gesloten
Veilinghuis:
ProVeiling
ProVeiling.nl veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.
Veiling kavels
Online veiling categorieën
Let op: FaillissementsDossier.nl publiceert veilingen van diverse veilinghuizen. Om een zo volledig mogelijk beeld te geven tonen wij niet alleen faillissement gerelateerde veilingen, maar ook de gewone veilingen voortkomend uit bijvoorbeeld bedrijfsbeëndiging, overtollige voorraden en anderszins. De veiling op deze pagina hoeft dus geen faillissementsveiling te betreffen.

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland