Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 240 veilingen gevonden.
 1 - 16

In opdracht veilen wij horeca inventaris en apparatuur.Openbare veiling. Aanmelden voor de kijkdag via de klantenservicePizzapletter Cuppone, pizzaroller, deeg- en kneedmachines, pizzaoven, pizza koelwerkbank, vaatwassers, grills en bakplaten, koel- en vrieskasten, RVS werktafels en snijbladen, vacuummachines, friteuses, slagerij inventaris, Chinese draaitafels en meer.Schrijf u hier gratis in om mee te bieden.

Zuid-holland
Veilingwinnaar

Online faillissementsveiling in opdracht van curatoren, het betreffen hier bedrijfsmiddelen uit diverse faillissementen.

Online faillissementsveiling i.o.v. curator mr. C.G.H. Hofland van advocatenkantoor Hofland te Etten-Leur inzake de inventaris afkomstig uit het faillissement van Heijboer Etten Leur B.V. te Etten-Leur.

Etten-Leur

Online veiling van tuin en parkmachines, gereedschappen, werkkleding en onderhoudsmiddelen w.o. tractoren, minikranen, houtklovers, kettingzagen, bosmaaiers, veegmachines, signaleringsborden, elektrische en handgereedschappen, veiligheidsschoenen, werkkleding w.o. overalls, jassen, broeken, truien, handschoenen, etc etc.

Tijnje

Online veiling van horeca galerij beelden en ornamenten van brons en natuursteen.

Nederhorst den Berg

Online veiling van Agrarische machines waaronder, zelfrijdende bemester Verveat hydrotrike; bouwland injecteur, zodebemester, sleepslang systeem; hakselaar New Holland FX40; maisbek New Holland; 2x grootpakpers Krone 890VFS, New Holland BB9060; rondebalenpers Kuhn VBP2160; 2x wikkelaar Mc Hale 998, Tanco cobra; loader JCB 426; (diep)spitmachines Imants; veldspuit Hardi; tuin en parkmachines, (hand)gereedschappen, werkkleding en onderhoudsmiddelen onder andere afkomstig uit bedrijfsreorganisatie

Tijnje

Online veiling van horeca galerij beelden, ornamenten en meubilair te Nederhorst den Berg.

Nederhorst den Berg

Katwijk

Tijnje

Geesteren

Ude

In deze veiling bestaat het aanbod uit prachtige antieke meubelen en kunst op papier: o.a. ladenkasten, kasten, engelse secretaire, hoekkast, vitrinekast, hangoortafels, sidetable; spiegels; koperen gebruiksvoorwerpen, o.a. koperen ketels, haardset, waterketel, bedstoof; tinnen borden, o.a. 18e eeuws; kunst.o.a. olieverf op doek PIE SCHMITZ, COBRAkunst HAN VENEMAN, acryl op papier van o.a. van de Roemeense gevierde kunstenaar IOAN BUNUS, monotypes SUSAN BETHKE, vroege collages CHRISTIAN GRESSIER, aquarellen; BKR-kunstwerken van JAN VAN HELDEN, ROB FERENCIK,STEPHAN BERKHEMER, WAGNER enz.; kunstwerk van JACQUES DIETEREN;  sierborden o.a. MAKKUM en antiek Chinees; Wajangpoppen; houtsnijwerken uit o.a. Bali en Indonesië en meer! De lijsten om de kunstwerken op de foto's zijn als voorbeeld bedoeld en dus niet inbegrepen, tenzij anders vermeld!

Sittard
Lunica Auction

Leimuiden
 1 - 16