Faillissements veilingen en gewone online veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 35 veilingen gevonden.
 1 - 3

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Veiling van boeken (o.a. antieke) uit boedelruimingen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Rhino-cross Wood Chipper | Ford diesel generator | Daewoo kettingzaag | Stahlgruppe steek en ringsleutel set | Mini rupsgraafmachine StahlWorks HL319 | StahlWorks bouwtent | F-Tools monteursbed | Makita vetspuit body | KraftPro slagmoersleutel | UltraMotocross 49cc minibike | Quads | SwissPro cycloon stofzuiger | Kinderfiets 16 inch zwart etc.

Nu op de veiling een partij Style fitnessapparatuur online.

Nieuwegein
Inventaris Veilingen

Uit een faillissement bieden wij o.a. een partij nieuwe Cisco & HP apparatuur online.

Nieuwegein
Inventaris Veilingen

Online veiling in de categoriën Voedingsindustrie

Breda
Industrial Auctions

Online veiling in de categoriën Visverwerking, Voedingsindustrie, Transportbanden, Transport en logistiek, Emballage, Koelen en vriezen, Pompen, Werkplaatsinventaris, Combinaties

Urk
Industrial Auctions

In deze veiling bestaat het aanbod uit meubelen, kunst en veel verzamelitems, afkomstig van een gedeelte van een grote inboedel. Het betreft o.a. mooie antieke kasten, antieke bureau's, lectuurstandaard Art Deco, tafels en stoelen o.a. design stoelen en tafel THONET, kleine schommelstoel, enz.; klokken o.a. comtoise, natuurstenen Art Deco schouwklokken, tafelklokken o.a. UNCO; lampen o.a. vintage koperen design lampen, tafellampen; vintage serviezen en aardewerk o.a. WEDGWOOD Rosalind, FLORA GOUDA, PETRUS REGOUT, Maastricht Aardewerk SOCIÉTÉ CÉRAMIQUE; grote verzameling (ca. 200 stuks) vintage sauskommen o.a. MEISSEN, HUTSCHENREUTER, P. REGOUT, WINTERLING, SCHIRNDING, LIMOGES enz.; vintage keukenbenodigdheden GERO ZILMETA; glaswerk o.a. kristal; verzameling vintage sets boekensteunen (ca. 30 sets) o.a. Art Deco; Veel kunst o.a. beelden P. CHENET, TON JACOBS; olieverfschilderijen o.a. HANS HANSEN, W. JUNGSCHLÄGER, ALBERT WOUTERS,JOS FRISSEN; aquarellen o.a. A. van SCHAGEN, lino's o.a. BOEDER PAULUS, NICO BERKHOUT, HENK ARNOLDUSSEN; gemengde techniek LEO VERSCHUUR; ets JAN POORTENAAR enz.; verzilverde items o.a. veel bestekken, zoutvaatjes enz.; manicureset SOLINGEN, en veel meer!

Sittard (NL)
Lunica Auction

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Online veiling i.o.v. curator mr. K.E.H. de Klerk van VDT advocaten te TilburgMet o.a. matrassen matrastoppers kussens beddengoed en matrashoezen gereedschappen boxspring onderstellen Mercedes Benz bakwagen

Hilvarenbeek
HNVI

Sieraden en bijoux w.o. zilver, antiek, vintage, e.d. uit nalatenschappen. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 19,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Alle retour goederen zijn getest en werkendIn opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Create infrarood verwarming | Kalorik Foodprocessor | Airfryer | Kalorik pastamaker | Royalty line Airfryer | AEG stofzuiger mond Dustpro | Tectro steelstofzuiger | Tectro waterkoker etc.*Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten voor verzending zijn €10,00 per kavel.

Ten gevolge van het faillissement van "Bar bristro De Kleine Wereld" te Zutphen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Maxxfrost koeling | RVS gas fornuis | tafels | stoelen | wijnglazen | RVS bar spoelplaat met tapinstallatie | bestek | Foinox RVS oven etc.

Zutphen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Elektrisch verstelbaar bureau | Power Tech Professionele benzine generator. PT8500 WE | Power Tech Professionele hogedrukreiniger. PT3000 PSI | Kremer luchtkoeler KR-350 watt

Herkenbosch

Ten gevolge van het faillissement van "overslagbedrijf E. Drost B.V." te Drachten, veilt ProVeiling een Portakabin te Drachten

Drachten
 1 - 3