Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

VEB eist inzage rapport Deloitte

Source: BeursXL   |  24 March 2011
DEN HAAG (AFN) - De Vereniging van Effectenbezitters eist dat accountantskantoor Deloitte inzage geeft in zijn controledossier over het failliete uitvindersbedrijf Innoconcepts. Dat heeft de behartiger van aandeelhoudersbelangen donderdag bekendgemaakt.
Het is volgens de VEB onduidelijk of Deloitte zijn taak als accountant goed heeft uitgevoerd. Beleggers hebben door het faillissement aanzienlijke schade geleden. ,,In 2007 was Innoconcepts op de beurs 385 miljoen euro waard, daar is nu niets meer van over', aldus de vereniging.

Read the full article here.

More bankruptcy news
S.e.T. Residentie gaat door onder ‘Tante Bep’ meerbode | Tuesday 17 February 2026
Terugval in omzet en zieke werknemers nekten Gelderse transporteur De Jongh Nieuwsblad Transport.nl | Tuesday 17 February 2026
Faillissement Partners Network Fruit AGF | Tuesday 17 February 2026

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, The Netherlands