Online verzamel veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online verzamel veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online verzamel veilingen.

U heeft gezocht op nederland. Er zijn 19 veilingen gevonden.
 1 - 2

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk voor 27 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

(Online)

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 28-01-2020 eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk voor 28 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

(Online)

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Sieraden, CD’s, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 10,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Veiling van nieuwe metalen (reclame) borden e.d. uit een handelsvoorraad. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas excl. eilanden, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van €25,00. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een partij winterartikelen voor consument en handelaar o.a. Acculaders, Jumpstarters, strooizout, snowdrivers, sneeuwschuivers, waxinelichtjes en veel meer. Met gratis thuislevering binnen Nederland (excl. de Waddeneilanden).

Veiling van grote partij (accu) bosmaaiers, toebehoren, kruiwagens, pompen & rugspuiten voor handelaren en particulieren. Gratis levering binnen Nederland (excl. De eilanden). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Rugmaaier 2in1, 42,7cc, 2-takt; veiligheidshelmen; draad voor bosmaaiers; heggescharen; bladblazers, benzine 58cc, 2-takt;Pompen, rugspuiten; kruiwagens 160ltr etc.

✓ Bezorgkosten verschillend (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 29-01-2020 eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

Boeken (o.a. antieke) uit boedelruimingen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van €25,00. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk voor 29 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

(Online)

✓ Bezorgkosten 1,99 of 25,- (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk voor 29 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

(Online)

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk voor 30 januari eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

(Online)

Online faillissementsveiling i.o.v. curator H.C.J. Coumou van Helderecht advocaten te Apeldoorn inzake de inventaris, voorraden en voertuigen afkomstig uit het faillissement van Asbest Problemen BV hodn Asbest Service Nederland te Apeldoorn.

Apeldoorn

LP’s, Vinyl e.d. uit boedelruimingen. Startbod €0,00. Gratis verzending in Nederland (m.u.v. eilanden) va. €25 orderwaarde. OOZZOO Lunteren. Veiling LP’s, Vinyl, e.d. uit boedelruimingen. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van €25,00. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, etc. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 25,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

 1 - 2
Verfijn uw zoekopdracht