Online veilingen van ProVeiling

Hieronder vindt u van ProVeiling een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 40 veilingen gevonden.
 1 - 3

1-Euro-veiling. Veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max. 10 werkdagen na betaling). Nieuw Aanbod !!!!!! o.a. (Tuin) Gereedschappen, Verf, Verlichting, Automotive, IJzerwaren en Inrichting.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een Fiat Ducato camper met Weinberg opbouw te Leeuwarden. Deze camper is voorzien van o.a. 6 slaapplaatsen, vast bed, hefbed, grote rondzit, XL garage, airco, cruise control, tv en schotel, trekhaak, fietsenrek & luifel.

Leeuwarden

<p>In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Nijkerkerveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe Thermrad type Compact-6 radiatoren, diverse maten; Karcher hogedrukreiniger; handgereedschap; Hilti schiethamer; klopboormachine; Dewalt boormachine; drukmeters; Bosch schuurmachine; Ferm bovenfrees; afvoerbuizen; voordeur; kabels; partij Hilti dubbele buisclips met vooraf gemonteerde nagel etc. <strong>Attentie er zijn extra kavels aan deze veiling toegevoegd!</strong></p>

Nijkerkerveen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse elektrische bakfietsen, mountainbikes & (vouw) scooters te Surhuisterveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Motorfiets type Cafe Racer; Elektrische scooters diverse soorten en merken o.a. HS, Trident & Mic; Elektrische retail bakfiets; fietstaxi 2-persoons, elektrisch; fixed gear bikes; mountainbikes o.a. replica van The House of Solid Gold” etc.

Surhuisterveen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Nijkerkerveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe Thermrad type Compact-6 radiatoren, diverse maten; Karcher hogedrukreiniger; handgereedschap; Hilti schiethamer; klopboormachine; Dewalt boormachine; drukmeters; Bosch schuurmachine; Ferm bovenfrees; afvoerbuizen; voordeur; kabels; partij Hilti dubbele buisclips met vooraf gemonteerde nagel etc. Attentie er zijn extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

Nijkerkerveen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (tuin) gereedschappen, werkschoenen & drogisterijartikelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: werkschoenen, diverse maten; stelten; momentsleutels; gereedschapswagen; schroeven; pompsysteem; bouwlampen; koepeltenten; terrasheaters; heggenschaar; flexibele tuinslangen; tassen; luxe doucheset; spaarlampen; partij placemats/onderzetters; handzeep; bosmaaiers; mini cirkelzaag etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een Orka 535 polyster toer/visboot te Leeuwarden. Deze boot is voorzien van een 65pk Suzuki buitenboordmotor, radio/cd-speler & buiskap; incl. boottrailer.

Leeuwarden

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse personenauto’s te Barneveld. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Mini One; Renault Twingo 1.2-16V Expression; Fiat Punto 1.7 16V HG & Renault Megane Scenic 1.6 16V.

Barneveld

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse voertuigen & gereedschappen te Barneveld. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse quads o.a. 49 & 125cc; diesel aggregaat; Minicrosser 49cc; kart; gereedschapswagen etc.

Barneveld

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Surhuisterveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: complete boxsprings; Zanussi warmtepompdroger; Siemens wasmachine; Krups koffiezetapparaat; eetkamerstoelen; vitrinekast; tv-meubel; boekenkasten; salon & eettafels; vloerlampen; grasmaaier; bestek; wijnglazen; voorraadpotten etc.

Surhuisterveen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse campers te Leeuwarden. Het betreft hier o.a. een Dethleff Globbetrotter op basis van Fiat Ducato & Mercedes Vito type 108, originele fabriekscamper.

Leeuwarden

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een Mercedes-Benz E200 CDI te Leeuwarden.

Leeuwarden

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse meubelen te Lutten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: winetable ovaal; pallettafels; salontafels; steigertafel Noa; eiken tafels met moderne poten; partij eetkamerstoelen; relax fauteuil met poef etc.

Lutten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een partij vrijstaande Carports/Overkappingen te Lutten, het betreft hier nieuwe producten.

Lutten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (vouw) ladders & trappen te Lutten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: aluminium schuifladders; reformladders; afstandhouders; voetbordes & vouwladders.

Lutten
 1 - 3