Online veilingen van ProVeiling

Hieronder vindt u van ProVeiling een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 53 veilingen gevonden.
 1 - 4

Let-op-geen- verzending-mogelijk! Veiling van veel zeer diverse, o.a. bijzondere antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Ten gevolge van het faillissement van “Wolstorm B.V.” te Zuidbroek, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Wol wasmachine; Druk/overdrukmachine; schapenwol in Big Bags; Flaco metalen trog; Zanker centrifuge etc.

Drachten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling Copenhagen patentpuntkwasten; zowel Gold Synthetisch als Prof Synthetisch. Rond in de maten 8, 10, 14 en 16 mm en plat in de maten 25, 35 en 45 mm. Tevens Goudhaantje kwasten in de maten 10,14, 16 en 18 mm en ProGold rond in maat 20 mm.

Genemuiden

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Miele wasdrogers. In deze veiling worden diverse luxe Miele T 8703 afvoerdrogers geveild; volledig gecontroleerd en gereinigd.

Drachten

Veiling van Nederlandse munten, postzegels, postkaarten en diversen te Drachten, afkomstig uit faillissement. Het betreft hier o.a. het volgende: Herdenkingsmunten 1584-1984 Willem van Oranje; Complete muntset FDC kwaliteit 1987 t/m 1998 de 12 provincies; Postzegelalbums Nederland enz.

Drachten

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse gadgets. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gadgets, Smartwatches, Panserglas, Full body covers, Blu-ray Home Cinema Systeem, X-Box One Controller Charging Stand, iPhone lightning Powerbank 2200 mAh etc.

Drachten

Ten gevolge van het faillissement van “Blush! Parfumerie B.V.” te Brielle, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse huidverzorgingsproducten; winkelinventaris; decoratie; damestassen; verlichting;make-up; parfum diverse merken o.a. Linari Porta Del Cielo, Brecourt L'Amoureuse, Il Profvmo Vanille Bourbon etc.

Drachten

1 Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Spionageapparatuur, Stilleven spuitbussen, dekbedovertrekken, elektrisch gereedschap, werkplaats uitrusting, meetapparatuur, (tuin/elektrisch) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, consumentenelektronica en diverse andere producten.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. het volgende: diverse Chinees (kinder) servies, bestek, complete make-up dozen; dames bodywarmers; babyschoentjes; horloges; broches; oorbellen; zakhorloges; RVS pictogram deurplaatjes etc. Attentie: de gratis verzending geldt alleen vanaf 25 euro binnen NL.

Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen met vele lage startprijzen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse huishoudelijke artikelen; zonnebrillen; tassen; gereedschap; decoratie enz.

Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse audiobenodigdheden te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse audio kabels, stekkers, contactdozen, brandmelders, media centers, tv revieuwers en een complete verzamelkavel.

Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse lockerkasten te Genemuiden. In deze veiling worden diverse lockerkasten aangeboden in diverse maten en kleuren.

Genemuiden

Veiling van vnl. nieuwe zilveren sieraden uit handelsvoorraad en diversen uit nalatenschappen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, helaas excl. eilanden, gratis worden toegezonden. U hoeft over de kavels, ivm margeregeling, geen BTW te betalen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Multimedia & Elektronische gadgets. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Action camera's, Pocket GSM, Mini Spy Cams, Dashcams, (Kinder) smartwatches, Bluetooth speakers, Android Mediaplayer etc. Alle aangeboden multimedia is nieuw.

 1 - 4