Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Failliet Goes verwacht doorstart Handling Centre

Bron: Nieuwsblad Transport.nl   |  1 juni 2014
Directeur Ad Goes van het vorige maand failliet verklaarde Goes Transport mikt op een doorstart van zusterbedrijf Goes Handling Centre in De Meern.

Dat meldt hij aan het vakblad AGF.

Goes: ‘Er zijn plannen om met het Goes Handling Centre door te gaan, al is nog niet helemaal duidelijk in welke vorm. Ook de curator staat 100% achter de doorstart’. Er is een boedelkrediet en de eigendomsverhoudingen moeten de komende weken duidelijk worden. Daarbij zullen een aantal leden van de familie Goes betrokken zijn.

Ad Goes zelf zou de leiding krijgen. 'Ik ben met mijn 53 jaar de jongste van de derde generatie en heb dus nog een paar jaar te gaan.

Lees het volledige artikel

Meer faillissement nieuws
Delftse maker van prothesevoeten gaat failliet omroep delft | donderdag 18 december 2025
Nieuwe faillissementen van 17 december 2025 Van de redactie | woensdag 17 december 2025
Geldinjectie VWS moet ongecontroleerd faillissement De Trans afwenden nationalezorggids.nl | woensdag 17 december 2025

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland