Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Failliete Enschedese ondernemer aast op zorggeld voor kinderen

Bron: Tubantia   |  16 januari 2011
ENSCHEDE - Na drie faillissementen beproeft ondernemer en politicus Wim van der Noordt zijn geluk nu in de opvang van hulpbehoevende kinderen. Door zijn villa als opvanghuis te gebruiken, hoopt hij een beroep te kunnen doen op grote sommen zorggeld.
Ondernemer en gemeenteraadslid Wim van der Noordt is na drie faillissementen - met onder meer zijn payrollbedrijf aQuisto, nu betrokken bij de Stichting Kind Vooruit. Van die stichting is zijn huidige vriendin voorzitter, secretaris en penningmeester tegelijk.

Voor de opvang van hulpbehoevende kinderen met een gedragsstoornis of een lichte verstandelijke handicap zijn persoonsgebonden budgetten (pgb’s) beschikbaar, die kunnen oplopen tot 80.000 euro per kind per jaar.

Van der Noordt heeft afgelopen tijd geprobeerd in zijn landhuis aan de Woolderinkshoekweg 110 in Enschede opvangplekken voor kinderen met pgb te maken. Het landhuis werd eerder door de bank te koop aangeboden op een veiling.

Lees het volledige artikel

Meer nieuws over dit onderwerp
Onderzoek doorstart Aquisto [audio] RTV Oost | 17-12-2010
Meer faillissement nieuws
Failliet per provincie week 44 - 2025 Van de redactie | maandag 3 november 2025
Bruna Zeewolde vraagt faillissement aan lokale omroep zeewolde | maandag 3 november 2025
Einde opzienbarend faillissement komt in zicht groentennieuws | maandag 3 november 2025
Faillissement Co-Med: al 1,6 miljoen euro naar curatoren denieuwestermaastricht | maandag 3 november 2025

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland