Online verzamel veilingen in de provincie Noord-Brabant van Troostwijk Auctions - Veilingen

Hieronder vindt u van Troostwijk Auctions - Veilingen een overzicht van online verzamel veilingen in de provincie Noord-Brabant van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online verzamel veilingen.

Er zijn 7 veilingen gevonden.

Online veiling van tractoren, ploegen, kopeggen, kuiluihaal machines, beregeninghaspels, heftrucks, pompen, gereedschappen, handgereedschappen.

Rips

Online veiling van (elektrische) boxspringbedden, nachtkastjes en beddengoed te Etten-Leur.

Etten-Leur

Online veiling van industriële machines, robots, pompen en elektromotoren voor de food- en procesindustrie van onder andere de merken KUKA…..... te Veen

Veen

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr. S.P.B. van Leeuwen van SWDV advocaten te Purmerend in zijn hoedanigheid van curator van inzake de inventaris waaronder: Kavo en Anthos behandelstoelen, Philips mobiele röntgenapparaat, Henri Schein imageplate system, DTE Guilin Woodpecker UV curing light, werkstoelen, 6-ladenkast met tandarts instrumenten, Renfort schuur-/slijp couveuse, Kavo handslijpapparaat, Miele professional thermo desinfector en sterilisator, Cavex mixapparaat, Melag sterilisatie autoclaaf, Rodeq ultrasoon reiniger, Umax handstukken reinigingsapparaat, Megahome waterdestillator, J. Morita / Vera View Epocs orthopantomograaf en panoramisch X-ray apparaat, kantoor- en keukeninventaris afkomstig uit het faillissement van Ortho Brabant B.V.

Helmond

Online faillissementsveiling in opdracht van mevrouw mr. I.C.J.C. van de Klundert van Taylor Wessing te Eindhoven, in zijn hoedanigheid van curator, van demontabele stalen palletstellingen, magazijnstelling, stalen geconstrueerd bordes-/etage met trap, leuningen met onder hangende verlichting, bordestrap, Strapex palletstretchfoliewikkelaar en bandspanhaspel, Weiss klimaatkast, palletwagens, kantoorinventaris waaronder.: meubilair, Zebra labelprinters, Samsung all-in-one printer, type Mulitpress, diverse (elektronische) meetgereedschappen, Mitutoyo 3D vision meetmachine en gereedschapsmicroscoop, HBM digitale meetversterker, Rockwell hardheidstester, Myrtri granieten vlaktafel, wand-/werktafels, Gedore gereedschapswagens, gereedschapsladekasten met optisch controle gereedschap waaronder.: schuif- en binnen-/schroefmaten, meetklokken, padmallen, montage assemblagetafels, pneumatisch persen en -gereedschappen, flatscreens, meetindicatoren, verlichting, kratten rollenbaandelen, vacuümpompen, assemblage tanklijn met rollenbaantransporteurs, vacuümliften (tilarm) met kolom-arm, soldeerstations, druktesters, lekcontroleapparatuur, omsnoeringsmachine, dozen sluitmachine, Ulmer slangenlijn met slangenknipmachine, -slangen prefeeder, Tekuwa slangenfeeder, slanghaspelstation, handschaar en toebehoren, krattenwagens, kunsststof kratten, demontabele kantoorunits, magazijn-, etage- en gereedschapswagens, gaasmanden, Finn Power krimp-/nippelpers en - slangenkrimpmachine, doe meer werkstoelen, pomplijn met toebehoren, schaarheftafel. Complete inhoud van de testruimte met bardruktester, ultrasoon bad, universeel tester, flowmetertester, Mettler Toledo weegschaal, lekstation. werktafels, besturingskast met toebehoren, 1-deurs koelklimaatkamer, Heraeus oven, stalen 2-deurskasten,klimaatkasten, Glasbeek Finish spuitwand met afzuiging, Cebora lasinstallatie, lastafel, handplaatschaar, gastank testwagen, 2- en 4-koloms garagehefbruggen autogas afzuiginstallatie, speciale testinstallatie met toebehoren met Resato testkast, 2 Bajaj RE tuk tuk voertuigen, Tektronik 4-kanaal digitaal oscilloscoop op verrijdbaar onderstel, hangende TL-armaturen, gerreedschapwandbord met steek- en ringsleutels, powersupplies, Dynamometer vermogenstestbanken met vloer rollenbank met analoge uitlezing, 2 motoren testunits, Horiba emissie uitlaatgas analyzer met toebehoren, Hembrug precisie draaibank, Tos Kurim universele freesmachine, Bewo afkortcirkelzaagmachine, kolomboormachine, stalen afvalcontainers, kantoor- kantine-, tuin- en werkplaatsmeubilair, server opstelling, patchkast met patchpanels, vrijstaande fietsenstalling, gasfles opslagrek, houten pallets.

Eindhoven

Wegens bedrijfsbeëindiging compleet metaalbewerking bedrijf Additek BV te Oudenbosch.

Oudenbosch

Online veiling kantoorunits en toiletunits te Waspik

Waspik