Online veilingen van Troostwijk Auctions - Veilingen

Hieronder vindt u van Troostwijk Auctions - Veilingen een overzicht van online veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 92 veilingen gevonden.
 1 - 7

Online veiling wegens bedrijfsbeëindiging van Intra metaal B.V. van metaalbewerkingsmachines, gereedschap en voorraad te Beerzerveld.

Beerzerveld

Online veiling van IT apparatuur, desktops, laptops, tablets, mobiele telefoons, etc. te Amersfoort.

Online veiling van diverse goederen waaronder bedrijfsauto en (elektrische) gereedschappen uit diverse faillissementen in opslag te Amersfoort.

Online veiling van diverse personen en bedrijfswagens in verband met het aanleggen van een nieuw wagenpark.

Oss

Online veiling van machines voor de complete voedingsmiddelen industrie. vacuumeer machines, flowpackers, snij en hak machines, rvs transportbanden en dieptrekkers.

Waarde

Online veiling van hoogwerkers, bouw-, machines en gereedschappen waaronder diverse schaarhoogwerkers, elektrische en diesel vorkheftrucks, houtbewerkingsmachines, Holmatro redgereedschap, hydraulisch gereedschap, Gedore handgereedschappen,
partijen touw, tuinmachines en meer.

Westkapelle

Online veiling van kunstwerken van onder andere: Herman Brood . originele schilderijen,tekeningen ,zeefdrukken,bierviltjes. Salvador Dali. Etsen,lithos,zeefdrukken.zilveren munten. Picasso.Lithos,originele tekening dochter Paloma picasso. Banksy.Originele sprayart naar afbeelding van Banksy. Jan cremer.zeefdrukken. Anton Heyboer.etsen Andy warhol.Lithos en beeldwerk. LJB.Cristal hand. Jochem Bakker. Originele schilderijen Karel Appel.zeefdrukken ,lithos Hans van Horck.originele schiderijen. Clemens Briels .beeldwerken. Jeroen Krabe.zeefdrukken. Henk Shiffmacher.orginele schilderijen en zeefdrukken. Art against war. Ak47 met knoop erin. Francois Pompom.beelden Messersmidt.beelden. Michel Angelo.beeldwerk,collection of etching after MichelAngelo .Printed in 1865 by Joseph Fisher. Ivo Kamphuis. Beelden. Corneille.complete verdi serie in map.en grote zeefdruk op linnen. Piek 7.originele werken op skateboard. Caro.speels bewerkte stoelen. Joseph Bruijn. Originele tekeningen, in Boxtel, Nederland.

Boxtel

Online veiling van exclusieve diamanten juwelen en edelstenen.

Schiedam

Online veiling met Luxe, Sport en Klassieke Auto's, opgeslagen in Boxmeer - BVA Veilingen.

Link naar veiling

Boxmeer

Online veiling van voertuigen en kantoor- en bedrijfsinventaris in opdracht van de weledelgestrenge vrouwe K. van Vliet van Cees Advocaten te Naaldwijk in haar hoedanigheid van curator in het faillissement Loonbedrijf Fred van Roessen te Naaldwijk.

Naaldwijk

Online faillissementsveiling in opdracht van mr. J.C.M. Silvius van De Haan Advocaten & Notarissen te Groningen, in zijn hoedanigheid van curator, van de complete karton panelen dompellijn met gasgestookte- en infrarood droogsecties met rollenbaan, stapelrobot, de complete lamineerlijn met afrolunits, aanvoerbanen, afstapelrobot, droog- en aandruksectie, alsmede de kantoor en kantine inventaris afkomstig uit het faillissement van Cellx B.V. te Middelstum.

Middelstum

Online veiling van machines voor de complete voedingsmiddelen industrie. vacuumeermachines, flowpackers, snij en hak machines, rvs transportbanden en dieptrekkers.

Waarde

Online veiling van (originele) schilderijen, zeefdrukken, beelden en etsen te Gameren.

Gameren

Online veiling van partijen (tuin)hout, bouwmaterialen en gereedschappen te Aalsmeer, Gameren en Roelofarendsveen.

Aalsmeer

Online faillissementsveiling in opdracht van curator mr J. Thiele van Berntsen Mulder Advocaten te Alphen aan de Rijn inzake de bedrijfsinventaris afkomstig uit het faillissement van Pottery Direct Nieuwkoop BV. te Nieuwkoop.

Nieuwkoop
 1 - 7