Online veilingen in de provincie Noord-Holland

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen in de provincie Noord-Holland van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 15 veilingen gevonden.

Atlantis 47

Kudelstaart

Klik hier voor de registratie en bied handleiding.

Kudelstaart

Beyeler kantbank, Cemsa lasmachine, Euromac uithoekschaar en ponsmachine en divers gereedschap, lasapparatuur en inventaris afkomstig uit het faillissement van H.M. van Holten Professionele Kookapparatuur B.V. te Haarlem.

Haarlem

Online veiling van horeca inventaris La Place te Alkmaar.

Alkmaar

Online veiling van exclusieve juwelen, sieraden en edelstenen.
Merken: Rolex, Tiffany & Co, Omega, Melissa Joy, Unoaerre

Amstelveen

Online faillissementsveiling in opdracht van belanghebbende van bakkerij machines, ovens, rijskasten, koelingen, koelwerkbanken, mixers, opbollers, portioneermachines, heteluchtovens, brood- bakken, blikken en karren, bakkerij winkel inrichtingen, voorraad etcetera afkomstig uit het faillssement van Bakkerij Jonker B.V. te Broek op Langedijk

Broek op Langedijk

Houtbewerkings-, bouw- en constructie machines en bouwmaterieel.

Amsterdam

Astondoa 59

Kudelstaart

Rolex horloge en gesigneerd boek \"Goat\" Muhammed Ali.

Amsterdam

Online veiling van metaalbewerkingsmachines en gereedschappen te Edam.

Edam

LM TRack en Roberine werktuigdragers v.v. onkruidborstels, Stihl tuin en park gereedschappen, rolcontainers 1600, 1100, 500 Liter, Kliko's, partij goederen afkomstig uit ontruiming kinderdag verblijf waaronder partij tablets computers, meubilair, fietsen, bedrijfswagens Peugeot Partner en Citroën Jumper, personenauto Peugeot cabriolet, en meer opgeslagen te Zaandam.

Zaandam

Online veiling met tractoren: John Deere 6930, 6810, 6610, 6510, 6400, 6410, 6310, 6110, 6100, 2250, Fendt, New Holland en Massey Ferguson 6140; beregeningshaspels; Compas, AVH, bloembollen verwerkingsmachines; Akerboom ontsmetting installaties; stortbunkers; lees en transportbanden; bollenrooimachines Nobels; kopmachines; veld,- paden- spuiten; kipwagens; akkerbouw machines w.o. ploegen; spitmachines; freesmachines; landbouwwagens; heftrucks; kuubkisten; droogwanden, ventilatoren, en meer wegens de algehele bedrijfsbeëindiging van W.F. Houdijk & Zonen Bloembollen B.V. te Breezand

Breezand

Breezand

Online veilingen van metaalbewerkingsmachines vanaf diverse locaties

Amsterdam

TEST VEILING JvdV

Amsterdam