Online veilingen in de provincie Friesland

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen in de provincie Friesland van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Er zijn 17 veilingen gevonden.
 1 - 2

Leeuwarden

Ten gevolge van het faillissement van “Wolstorm B.V.” te Zuidbroek, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Wol wasmachine; Druk/overdrukmachine; schapenwol in Big Bags; Flaco metalen trog; Zanker centrifuge etc.

Drachten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Miele wasdrogers. In deze veiling worden diverse luxe Miele T 8703 afvoerdrogers geveild; volledig gecontroleerd en gereinigd.

Drachten

Veiling van Nederlandse munten, postzegels, postkaarten en diversen te Drachten, afkomstig uit faillissement. Het betreft hier o.a. het volgende: Herdenkingsmunten 1584-1984 Willem van Oranje; Complete muntset FDC kwaliteit 1987 t/m 1998 de 12 provincies; Postzegelalbums Nederland enz.

Drachten

Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse gadgets. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gadgets, Smartwatches, Panserglas, Full body covers, Blu-ray Home Cinema Systeem, X-Box One Controller Charging Stand, iPhone lightning Powerbank 2200 mAh etc.

Drachten

Drachten

Veiling van diverse audio & apparatuur te Drachten afkomstig uit faillissement. Het betreft hier o.a. het volgende: Reloop koptelefoons; Raveland boxen incl. statief; D.A.S. versterker - PS-800; Sharp DK-CL8PH music system; Sonoro AU-6000 universeel laadstation en muziek systeem; Audica subwoofer 100W; Dateq mixer/mengpaneel - LPM 7.3; Roland elektrisch drumstel incl. TD-9 drummodule; Eastern Acoustic Works Subwoofers SBX220; Martin audio F10+ speakers; gitaarhoesjes etc.

Drachten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling de gehele voorraad juwelen en horloges van een Gooische juwelier en goudsmid. Ter veiling zullen komen 14 en 18 karaat. gouden ringen, armbanden, colliers, oorstekers, broches en horloges. Het grootste gedeelte bezet met briljant, diamant en andere edelsteen soorten. Diverse merken zoals Rensini (Rotterdamse juwelenfabrikant), Diamonde, Geronne etc.

Drachten

Veiling van een Daimio zeewaardige zeilboot & een grote sloep te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: zeewaardige zeilboot type Daimio v.v. 5 slaapplaatsen, 4 takt 6 PK buitenboordmotor (langstaart) en een grote sloep “Julia”.

Drachten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen afkomstig uit nalatenschap te Drachten. Het betreft hier o.a. het volgende: zilver bestek o.a. suikerlepel, botermes & vorken; U.S. dollar munt – 1921; Half dollar John F. Kennedy - first year of issue; glazen parfumflesje met 14 krt. gouden dop enz.

Drachten

Heeg

Online veiling van machines afkomstig uit het faillissement van RofiTec Mechanical Engineering GmbH opgeslagen in Drachten w.o. Waterjet Classica watersnijmachine'', Sato Satronik E3000'' plasmasnijmachine, Hammerle BM 200 3100'' kantbank, Stako Spectrum 3015'' plasmasnijmachine, Kalmar DCD 90 6L'' Heftruck, Rocher RZP 100 21 N'' hydraulische Pers, draaibanken, pons-knipmachines, freesbanken, kolomboormachines, radiaalboormachines, lintzagen, walsen, zetbanken, lasapparaten, lasrobot, compressoren, slijpmachines, persen, hijsgereedschap, werkbanken, werkplaatsinventaris, gereedschap, etc.

Drachten

Drachten

Online veiling van twee voormalig militaire duwboten en twee (offshore) reddingsboten thans opgeslagen te Woudsend.

Woudsend

Online veiling van werkplaatsinventaris en gereedschappen: werkkasten, werkbanken, gereedschapswagens, gereedschapskasten met diverse gereedschappen, pitboxinventaris, etc.

Surhuisterveen
 1 - 2