Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Beruchte nepadvocaat Stoker eindelijk gepakt

Source: Parool   |  11 June 2011
De beruchte nepadvocaat Hans Stoker zit voorlopig vast. Stoker zou als 'juridisch adviseur' cliënten enorme bedragen afhandig hebben gemaakt. Hij werd al eerder veroordeeld, maar omdat zijn adres nergens geregistreerd staat, kon hij niet worden opgepakt. Enkele jaren geleden werd een Vereniging van Gedupeerden Stoker opgericht, waarbij zich inmiddels 28 slachtoffers hebben gemeld.
Maar het werkelijke aantal ligt volgens voorzitter André van den Berg veel hoger. 'Het dossier van justitie liegt er niet om. Er staan veel namen van gedupeerden in die bij ons nog onbekend zijn.'

Stoker, die afgelopen donderdag werd voorgeleid, zou mensen voor vele miljoenen hebben opgelicht. Hij was in het verleden onder verschillende namen actief. De afgelopen jaren werkte hij nauw samen met advocatenkantoren in Amsterdam en Den Haag.

Read the full article here.

More bankruptcy news
Kemari is failliet Marketingreport | Friday 12 September 2025
Aantal faillissementen opnieuw gedaald in augustus Van de redactie | Friday 12 September 2025
Nieuwe faillissementen van 11 september 2025 Van de redactie | Thursday 11 September 2025
Faillissementen deze week: groot aantal webshops bankroet oost.nl | Thursday 11 September 2025

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, The Netherlands