Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Bananasplit op losse schroeven

Bron: Telegraaf   |  21 september 2011
HILVERSUM - De uitzending van het door Frans Bauer gepresenteerde Bananasplit van de TROS, gepland voor december, staat op losse schroeven. De banden worden niet vrijgegeven.
De omroep liet eerder weten dat de verborgen camerashow niet in gevaar zou zijn door het faillissement van producent Global Star Media. Nu blijken er wel degelijk problemen te zijn.

Online Media, een bedrijf dat het geluid van de acht afleveringen nabewerkt, wil de banden niet vrijgeven. Het bedrijf heeft nog een vordering van 80.000 euro op Global Star en wil dat bedrag eerst voldaan zien. Ook enkele kleinere schuldeisers willen nog geld krijgen voordat zij instemmen met uitzending. De ’Grootste familie van Nederland’ betaalde voor de complete serie Bananasplit ruim 1 miljoen euro aan Global.

Lees het volledige artikel

Meer faillissement nieuws
Interesse in failliet aardappelbedrijf CêlaVíta Retail Detail | donderdag 21 augustus 2025
Achterhoekse apotheek failliet: grote kans op doorstart Gelderlander | donderdag 21 augustus 2025
Melkveehouder Vreba failliet? Curator vindt van niet QuoteNet | donderdag 21 augustus 2025
Nieuwe faillissementen van 20 augustus 2025 Van de redactie | woensdag 20 augustus 2025

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland