Online kitchen auctions

Below you will find, from various auctioneers, an overview of online kitchen auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online kitchen auctions not relating to any bankruptcy.

10 auctions found.

✓ Meer informatie over de bezorgkosten vind je terug op de kavelpagina. ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Location:
Online
Auctioneer:
Auction closes in:

Location:
Online
Auctioneer:
Auction closes in:

Location:
Online
Auctioneer:
Auction closes in:

Location:
Online
Auctioneer:
Auction closes in:

Location:
Thuisbezorgd
Auctioneer:
Auction closes in:

Veiling van diverse complete keukens te Harkema afkomstig uit faillissement. Het betreft hier o.a. keukens, diverse modellen Harlingen & Leeuwarden. Elke kavel wordt geleverd incl. aanrechtblad, dubbele spoelbak RVS met sifon en dubbele afvoer, luxe keukenkraan & afzuigkap. Alle aangeboden goederen zijn nieuw! *Verzending is mogelijk op aanvraag via info@proveiling.nl

Location:
Harkema
Auctioneer:
Auction closes in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Royalty Line vleesmolen; keukenmachines; blenders; espressomachines; bestekset; pannensets; fauteuils; Royalty Line Air Oven 1800W; stofzuigers; SwissPro+ snelkookpan; Digitale horeca/markt weegschaal 40kg; SwissPro+ inductie kookplaat etc. *Gratis verzending binnen NL!

Location:

Auctioneer:
Auction closes in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Led werklampen | Airtracks, diverse kleuren | camerasystemen | Swiss Pro 3 in 1 keukenmachines | Green Airco | Katten krabpaal | Swiss pro messenblok nieuw in doos | Snelkookpannen | Stofzuigers | Egg BBQ 22 inch | Elektrische Pizza pannen | Blenders | Biko aircooler | Neumann waaier etc. *Gratis verzending binnen NL, m.u.v. de Waddeneilanden!

Location:

Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van partyverhuur met onder andere horeca apparatuur, bedrijfswagens, toiletwagen, podiumdelen, tapijttegels, vloerdelen, licht, geluid, kookgerei, servies, combisteamers, grillplaten, koelwerkbanken en complete barren.

Location:
Bant
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van jong gebruikte hotelinventaris waaronder boxsprings, smart televisies, stoelen, kasten, bureaus, terrasmeubilair, kunst, decoratie, verlichting, nespresso wegens verbouwing van Hotel de Leijhof te Oisterwijk.

Location:
Oisterwijk
Auctioneer:
Auction opens in:
Send me an e-mail as soon as new online auctions are known.

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website