Online antiques and art auctions

Below you will find, from various auctioneers, an overview of online antiques and art auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online antiques and art auctions not relating to any bankruptcy.

12 auctions found.

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Location:
Auctioneer:
Auction closes in:

Location:
Dongen
Auctioneer:
Auction closes in:

✓ Gratis bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden).✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Location:
Online
Auctioneer:
Auction closes in:

Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 15,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Location:
Auctioneer:
Auction closes in:

✓ Bezorgkosten 5,95 (Excl. BTW) per kavel ✓ Bezorgtermijn: Nederland 7 dagen, bezorging Europa 14 dagen.✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of bankoverschrijving.

Location:
Online
Auctioneer:
Auction closes in:

Voor het bezichtigen van deze veiling is het nodig je van te voren aan te melden. Aanmelden kan tot uiterlijk 24 november voor 12.00uur.Aanmelden kijkdag

Location:
Auctioneer:
Auction closes in:

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 25,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Location:
Auctioneer:
Auction closes in:

Iedere twee weken organiseert Notarishuis Arnhem een veiling van Kunst, Antiek en Inboedelgoederen welke u, na betaling van uw aankoop(en), binnen uiterlijk 7 dagen toegzonden worden.

Location:
Online
Auctioneer:
Auction closes in:

Location:
Dongen
Auctioneer:
Auction closes in:

Location:
Sint-Oedenrode
Auctioneer:
Auction closes in:

Het aanbod in deze veiling van een inboedel uit nalatenschap bestaat uit o.a. mooie antieke items. Veel is uit Brussel afkomstig, periode 1840-1920. Meubelen: kasten o.a. Gebr. HORRIX Den Haag, secretaire, bureau, tafels, stoelen, bankje, kapstok THONET stijl; kunst o.a. G. MOSTADE, R.TOURNAY, E. WETTRENS, P. DE CHEVILLY, DE LA FONTAINE, T.A. STEINLEN, olieverfschilderijen, kopergravures, pastelkrijtgravure, aquarellen, litho's; zilverwerk o.a. kandelaren, schalen, bestek, servetringen, naaldenkoker; serviezen o.a. WEDGEWOOD: ROSALIND, QUEENS SHAPE, BAVARIA; visservies WAECHTERSBACH; beelden o.a. bronzen, houten, gips; vazen o.a Japan; oude piano bladmuziek van diverse componisten; klokken o.a. tafelklok LENZKIRCH, WARMINK WUBA, Zwarte Woud klok, comtoise klokken; oude hoeden; oude schilderijlijsten; oude reiskoffers o.a. WELTEN LAUFER, JUCO HARTPLATTE; porseleinen oude beeldjes CAPODIMONTE; Chinees porselein o.a. AMSTERDAMS BONT, IMARI; antieke golfclubs; oude microscoop; oude anatomische studie kaarten; oude bouwtekeningen van hotel in Parijs; verzameling Lp's en singles Franse chansons; verzameling Lp's klassieke muziek; enkele vintage items o.a. rotan stoel ROHE, kapstok CASTELLI; B&O design audio apparatuur; grote gasbarbeque BORETTI; terrasverwarming, en meer!

Location:
Sittard (NL)
Auctioneer:
Lunica Auction
Auction closes in:

Kunst en Antiek uit de Privé-collectie van Frans LM Dony (1902-1984)

Location:
Auctioneer:
Auction closes in:
Send me an e-mail as soon as new online auctions are known.

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website