Ventes publiques de collections

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs Maisons d'enchères, une liste des ventes publiques en ligne de collections provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques de collections en ligne non liées à des procédures collectives.

Filtres:

70 ventes aux enchères ont été trouvées.
 1 - 5

Online veiling van consumentengoederen en bedrijfsinventaris.

Groningen

Bezorgveiling diverse retourgoederen.\nBezorging vindt plaats binnen 7 dagen na betaling.

Dokkum

Online faillissementsveiling in opdracht van curator mr. N.J.H. Leferink van Brouwer Legal advocaten te Hengelo. verkocht wordt de activa opgeslagen te Enschede en Hengelo.

Hengelo

Online faillissementsveiling in opdracht van de mevrouw mr E.H. Bruggink van Benthem Gratama Advocaten te Zwolle. Verkocht worden de activa afkomstig uit het faillissement van Speed Demon Holland BV opgeslagen te Apeldoorn

Àpeldoorn

Zevenhuizen

Online veiling van goederen aangekocht uit diverse faillissementen.

Deurne

Online veiling van goederen aangekocht uit faillissement Hoekman te Deurne.

Deurne

Online veiling van goederen aangekocht uit faillissement Max ICT te Deurne.

Deurne

Online veiling van geheugenkaarten uit faillissement Max ICT te Deurne.

Deurne

A-merk matrassen met huishoudelijk en horeca textiel veiling

Etten-Leur

Online faillissementsveiling van Bouw profs Nederland B.V in opdracht van curator mr. S.L. Elzinga verbonden aan Groenewegen advocaten te Heerenveen.

Leeuwarden

Het mooie aanbod in deze veiling bestaat uit veel zilverwerk, o.a. verzilverde, zilveren en gouden sieraden, antieke beugeltassen, zilveren miniaturen, antieke zakhorloges; Veel Kunstwerken van o.a. van AR. JAMAR (1870-1946), J.MELS (1899-1974), E. TOEBOSCH (1949), H. JELINGER (1895-1961), S. COHEN (1918-1984), TOON de JONG (1879-1978) enz.; Diverse verzamelitems o.a. gesigneerde strips o.a. Suske en Wiske, Kuifje en Donald Duck; vintage en fotobenodigdheden; Japanse miniatuur maskers; Vintage verrekijkers; Devotionalia enz.

Sittard (NL)
Lunica Auction

Hout, doe-het-zelf artikelen en plaatmateriaal

Nederweert

Bezorgveiling Retourgoederen en Overstock

Online

Online veiling van bedrijfsinventaris in opdracht van Domeinen Roerende Zaken.

Groningen
 1 - 5