Ventes publiques de bateaux et yachts

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs Maisons d'enchères, une liste des ventes publiques en ligne de bateaux et yachts provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques de bateaux et yachts en ligne non liées à des procédures collectives.

Filtres:

7 ventes aux enchères ont été trouvées.

Gaanderen

Elst

Let op: kijk & einddatum is gewijzigd!In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Hijster diesel heftruck model 2.5XT | Schat Harding reddingssloep | Aviasud Mistral PH-2F6 vliegtuig | IJlstervlet | Clark elektrische heftruck model CTM 16 S | Kano| JEE-O Retro Lowrider fiets | Chevrolet Corvette | Jacobsen G-Plex II gazon grasmaaier | Ski-doo sneeuwscooter type Rotax 300 | Powertherm XP125 mobiele plasma snijder 120A | Hyundai diesel generator type XA1025 | JET gevulde gereedschapswagen type JET14 | Renault Midlum 190.08 bedrijfsauto | Suzuki Bigwheel scooter | RTM patatbakmachine | Hyundai nat-/droogzuiger type 5771FF, 100ltr etc.

Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een Polyester overnaadse sloep te Leeuwarden.

Leeuwarden

Damen Shipyards maritieme onderdelen, (E)motoren, (blus)pompen, lieren en horeca apparatuur te Gorinchem.

Gorinchem

Scheepswerf inventaris afkomstig van Wed. K. Brouwer Scheepswerf wegens herstructurering met onder andere metaalbewerkingsmachines, houtbewerkingsmachines, scheepsonderdelen, metaal restanten, boten en voorraden te Zaandam.

Zaandam
La vente aux enchères commence dans:

10 Schepen Celsiusstraat, Harlingen (Domeinen van Roerende Zaken)

Harlingen