Ventes publiques de décoration intérieure

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs Maisons d'enchères, une liste des ventes publiques en ligne de décoration intérieure provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques de décoration intérieure en ligne non liées à des procédures collectives.

12 ventes aux enchères ont été trouvées.

Faillissement rietdekkersbedrijf Riet4you B.V.

Wissenkerke

In deze veiling bestaat het aanbod uit prachtige verzamelingen van een nalatenschap. Het betreft een groot aantal serviezen (meer dan 1100 items) o.a. ROYAL ALBERT Val D'or en Heirloom; WINTERLING; PRELUDE; ESCHENBACH; CT TIELSCH; ROYAL DOULTON; SELFMANN; HAAS & CZJEK; TIRSCHENREUTH, enz.; (verzilverde) bestekken o.a. WMF patent 90; SOLA; ROBBE&BERKING; HECKELLBACH; AMEFA, enz. veel oude en antieke poppen van diverse afmetingen en materialen o.a. ZAPF; GUSTAV WOLF; FS&CO; STOCKMAN; RINUS MORSINK, ARTISAN enz. diverse vintage en antieke poppenhuizen met complete inrichting; houten hobbelpaarden; oude poppenwagens; antieke kapstok; brocante kasten; beelden o.a. LLADRO; vintage wiegen, en veel meer!

Sittard (NL)
Lunica Auction

Inboedel en inventaris keuken

LED-verlichting.

Etten-Leur

Online veiling van de inventaris en apparatuur van Bandenservice Culemborg inzake overname van de werkzaamheden
w.o. bandenbalanceer en demontage apparatuur, diverse test- en meetapparatuur t.b.v remmen; schokdempers; Fuseekogel; Airco etc.; auto onderdelen; fietsendragers; oldtimer Datsun 260Z Sport en een Solex;
velgensets; banden; bandenstellingen; handgereedschappen; zeecontainer; kantoor-, kantine-, werkplaats-, showroominventaris, woonmeubelen.

Culemborg

Faillissement Mr. Crab Nr. 1

Amsterdam

Woonaccessoires

Zoetermeer

Vintage meubels, accessories en verlichting

Werkendam

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 19,95 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 29,95 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Faillissement Enjoy Wereldkeuken.

Waalre