Ventes aux enchères en ligne Troostwijk Auctions - Veilingen

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs Troostwijk Auctions - Veilingen, une liste des ventes publiques en ligne provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques en ligne non liées à des procédures collectives.

194 ventes aux enchères ont été trouvées.
 2 - 13

Online veiling van een voorraad afkomstig uit een deurenfabriek.

Haaksbergen

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr. B.W.H. Pepping van VDT advocaten te Tilburg in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement van HeatronX B.V. te Tilburg.

Tilburg

Design- en kantoormeubilair

Boven-Leeuwen

Veiling van Zonnepanelen(sets), thuisbatterijen, omvormers en warmtepompen te Boxmeer

Boxmeer

Online bezorgveiling van Gouden juwelen en diamanten

Amstelveen

Online veiling van onder anderen “Schmidt”, “Nobilia”, “Brigitte”, “Schüller”, “Bruynzeel” en “Grando” showroom keukens; “Bosch” en “Pelgrim” keukenapparatuur; eetkamertafels.

Hedel

Veiling van Warmtepompen en Airco’s

Helmond

Veiling van Overkappingen, Hekwerk en carports

Nederweert

Bulkveiling van hout, gevelbekleding en doe-het-zelf

Nederweert

Online veiling van personen- en bedrijfsauto’s

Spijkenisse

Veiling van hout, doe-het-zelf artikelen en gevelbekleding

Nederweert

Bezorgveiling van Retourgoederen en Overstock

Online

Online veiling in opdracht curatoren, particulier en pandhouders. Verkocht wordt een Mini Cooper S John Cooper Works JCW Cabriolet, 211 PK, bouwjaar: 2006, een Citroen C3 Picasso, bouwjaar: 2012, Een Yamaha Motorfiets, type: TDM 850, bouwjaar: 1992, Landrover, type Rang Rover Sport HSE Dynamic, bouwjaar 2019, MAN bedrijfswagen, bouwjaar: 2018, Ford Transit, bouwjaar: 2017, BMW personenwagen 7 serie, bouwjaar 2000, Opel Agila, bouwjaar: 2001, Opel Combo, bouwjaar: 2016, Opel Vivaro, bouwjaar: 2013, Opel Zafira, bouwjaar: 2006, Mercedes Benz Estate, bouwjaar: 2015. Dacia Dokker, bouwjaar: 2017 en Volkswagen bedrijfswagen, type Crafter, bouwjaar: 2021 en type Transporter bouwjaar: 2005, afkomstig onder andere van particulieren en uit diverse faillissementen, opgeslagen te Loon op Zand en Ermelo

Loon op Zand

Online faillissementsvoertuigen veiling in opdracht diverse curatoren.\n\n

Apeldoorn
 2 - 13