Online building materials auctions
Below you will find, from various auctioneers, an overview of online building materials auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online building materials auctions not relating to any bankruptcy.
54 auctions found.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van machines, retourgoederen en restpartijen
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online faillissementsveiling van omvormers en zonnepanelen in opdracht van curator mr S. Veenema-Bruinsma verbonden aan TRIP advocaten en notarissen te Assen.
Auctioneer:
Onlineveilingmeester.nl
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Argenta Ceramica Wandtegels - kleur Wit. Aangeboden artikelen zijn Nieuw! *Attentie: bezichtiging is mogelijk in overleg op afspraak via info@proveiling.nl
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online veiling van keramische- en natuursteen tegels te Utrecht
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Bezorgveiling PVC, Laminaat en Parket vloeren
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Zonnepanelen(sets), thuisbatterijen, omvormers en warmtepompen
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: SMA Sunny Boy 4.0 met 10 zonnepanelen | GoodWe EZLogger Pro | Pallet zonnepanelen | Growatt MIN 4200TL-XE | Solax EV-Charger | Hoymiles DTU-Pro Wi-Fi | Solis S5-GR3P20K met 50 zonnepanelen | Goodwe GW4000-SDT-20 met 10 zonnepanelen etc.
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr E.C. Van Lent van TeekensKarstens advocaten notarissen. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement TPM Installatietechniek B.V. te Bleiswijk.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Wegens bedrijfsbeeindiging, houtbewerkingsmachines, materialen en gereedschappen
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Veiling van een Grote partij glazen schuifdeuren met getint glas in mat zwart en antraciet, complete sets incl. glasopvang-tochtprofielen en grepen, 3-4-5-6 en 7 rail systemen, ruit breedtes 82-90-96 en 103 cm en hoogte tot 270 cm.*Gratis thuisbezorgd binnen Nederland, m.u.v. de Waddeneilanden. *Let op: 1 persoon moet helpen lossen. *Levertijd ca. 10 werkdagen.
Veiling van een Grote partij glazen schuifdeuren in mat zwart en antraciet, complete sets incl. glasopvang-tochtprofielen en grepen, 3-4-5-6 en 7 rail systemen, ruit breedtes 82-90-96 en 103 cm en hoogte tot 270 cm.*Gratis thuisbezorgd binnen Nederland, m.u.v. de Waddeneilanden. *Let op: 1 persoon moet helpen lossen. *Levertijd ca. 10 werkdagen.