Ventes publiques de cuisines

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs Maisons d'enchères, une liste des ventes publiques en ligne de cuisines provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques de cuisines en ligne non liées à des procédures collectives.

Filtres:

11 ventes aux enchères ont été trouvées.

Online veiling van showroomkeukens, inbouwapparatuur o.a. combimagnetrons, inductie en gaskookplaten, fornuizen, koelkast, afzuigkappen, spoelbakken en sanitair, w.o. badmeubelen, spiegelkasten, wastafels en kommen, fonteinen, bidets, (douche) toiletten, urinoirs, ligbaden, douchewanden,-cabines en -vloeren, designradiatoren, verlichting, installatiematerialen, natuursteentegels

Breda

Online veiling van complete showroom keukens.

Vlaardingen

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr S.A. Voermans van Levenbach Advocaten. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement van Punch Live B.V. bekend van Mamma Mia The Party! te Rotterdam en Loon op Zand.

Loon op Zand

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr R.J. Hoff van Willemse \u0026 Van Poorten Advocaten te Haarlem. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement van Toko Gembira Haarlem V.O.F te Haarlem.\n

Haarlem

Online veiling van luxe(eiland)keukens, inbouwapparatuur, inductie/gaskookplaten; afzuigkappen; koel-vriescombinaties; wijnklimaatkasten; vaatwasmachines; werkbladen; verlichting; wandcloset(sets); Sunshowers; badkamermeubelen; (inloop) douchewanden en cabines; inbouwreservoirs; fonteinen; waskommen; (thermostatische) bad-douche mengkranen; vloer- wandtegels; PVC vloer- en visgraatdelen;

Culemborg

Online veiling van onder anderen “Kvik”, “Berloni”, “Binova”, “Keller”, “Schüller” en “Tulp” showroom keukens; “AEG”, “Boretti”, “Bosch”, “Etna”, “Grando”, “Grohe”, “Inventum”, “Pelgrim” en “Siemens” keuken apparatuur; “Kvik” meubelen en toebehoren; magazijnstellingen; eetkamertafels.\n\n

Nijmegen

Online veiling van keukens en keukenapparatuur zoals onder andere Nobilia, Siemens, AEG en Häcker Concept.

Utrecht

Someren

Online veiling van voertuigen, materieel, partijhandel en magazijnopruiming

Bergeijk

Online veiling van keukens van Duitse fabrikanten en (inbouw)apparatuur

Utrecht

Online veiling van onder anderen “Pronorm”, “Rotpunkt”, “Schüller” en “Van Camp” showroom keukens; “AEG”, “Siemens” en “Whirlpool” keuken apparatuur; “Douwe Egberts” en “Jura” koffiemachines; eetkamertafels en overig meubilair.

Lekkerkerk