Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Curator verwacht later deze week al een doorstart van failliete filialen bakkerij Hessing

Bron: AD   |  6 september 2022
Marc Udink, de curator die zich bezighoudt met de faillissementen van twee filialen van de bekende Haagse bakkerij Hessing, verwacht nog deze week een doorstart te kunnen melden.

Twee filialen van de Haagse bakkerij Hessing, die roem vergaarde met het krentenbrood Haagsche kakker, zijn failliet. Het gaat om de winkels in de Reinkenstraat en de Denneweg. Udink hoopte eigenlijk al afgelopen vrijdag een deal te hebben over een doorstart, maar die ging toch niet door. ,,Maar ik verwacht deze week wél witte rook”, vertelt hij.

Lees het volledige artikel

Meer faillissement nieuws
Impactbedrijf TommyTomato vraagt faillissement aan, doorstart onderzocht duurzaam-ondernemen.nl | donderdag 2 april 2026
Rechtbank spreekt faillissement uit over Europe Sound & Light westfrieslandpraat.nl | donderdag 2 april 2026
Hengelose ondernemer ziet twee bedrijven failliet gaan TwenteFM | donderdag 2 april 2026
Dorp zonder bakker? Bankroet betekent ‘gemis’ voor Dronryp Leeuwarder Courant | donderdag 2 april 2026
Schoolkinderen zonder warme lunch door faillissement Tommy Tomato Zoetermeers Dagblad | donderdag 2 april 2026

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland