Naar de inhoud
Home›Nieuws›Deense meubelmaker hammel mobler failliet circa 60 banen op het spel
Deense meubelmaker Hammel Møbler failliet: circa 60 banen op het spel

Deense meubelmaker Hammel Møbler failliet: circa 60 banen op het spel

Door: Wonen36028 okt 2026
Hammel Møbler (voorheen Hammel Furniture A/S), Deense maker van modulaire opbergsystemen en houten meubelen, is op 27 oktober 2026 failliet verklaard. Het bedrijf uit Hammel in Oost-Jutland heeft circa 60 medewerkers. Advocaat Søren Volder van Bech-Bruun is curator.

Het bedrijf kampte jarenlang met miljoenenverliezen. De klap kwam toen belangrijke klanten facturen onbetaald lieten, wat de kasstroom aantastte, terwijl ook de Europese meubelmarkt terugviel. Op 23 oktober werd de bedrijfsnaam nog gewijzigd in Hammel Møbler af 2009 A/S.

Hammel produceerde in Hammel en Skærbæk. Volder voert gesprekken met mogelijke kopers over een gedeeltelijke overname of verkoop van activa, om delen van de activiteiten en banen te redden.

Volg faillissementen gratis
Registreer en ontvang meldingen bij nieuwe publicaties
Gratis aanmelden