Naar de inhoud
Home›Nieuws›Sociale onderneming opnieuw op de voet nadat partner failliet ging we hebben een mooie groep vrijwilligers
Sociale onderneming opnieuw op de voet nadat partner failliet ging: ‘We hebben een mooie groep vrijwilligers’

Stichting Visie R – Faillissement: Sociale onderneming opnieuw op de voet nadat partner failliet ging: ‘We hebben een mooie groep vrijwilligers’

Door: Studio Alphen27 jul 2026
Buurten &zo opent in september opnieuw de deuren. De sociale onderneming moest eind februari sluiten nadat samenwerkingspartner Visie R failliet ging en hun financiering wegviel.

Laatste status: Stichting Visie R – Faillissement (10 feb 2026)

Nu gaat de organisatie verder als zelfstandige stichting. Kirsten Bruijnes vertelt over de sluiting en de herstart in de Vrijdagmiddagshow met Jens.

Buurten &zo ondersteund mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Dat gebeurt vanuit het buurtrestaurant en de buurthuiskamer in De Jozef. Hier bieden ze dagbesteding en begeleidt de organisatie mensen naar een opleiding of betaald werk.

Volg faillissementen gratis
Registreer en ontvang meldingen bij nieuwe publicaties
Gratis aanmelden