Naar de inhoud
Home›Nieuws›Na faillissement il borgo starten eigenaren nieuw lunchconcept in helmond
Na faillissement Il Borgo starten eigenaren nieuw lunchconcept in Helmond

Il Borgo Exploitatie B.V. – Faillissement: Na faillissement Il Borgo starten eigenaren nieuw lunchconcept in Helmond

Door: dit is helmond9 jul 2026
Drie maanden na het faillissement van Helmonds lunchrestaurant Il Borgo, hebben horecaondernemers Hugo Molleman en Yolanda Klomp een nieuwe stap gezet.

Laatste status: Il Borgo Exploitatie B.V. – Faillissement (21 apr 2026)

Bij hun tweede horecagelegenheid De Vijfhoeck wordt sinds 1 juli lunch geserveerd, nadat de zaak en menukaart een kleine opfrisbeurt heeft gehad.
Lunchzaak Il Borgo werd afgelopen april failliet verklaard na aanhoudende financiële problemen. Volgens de eigenaren speelden onder meer de nasleep van de coronacrisis, stijgende kosten en een teruglopend aantal bezoekers in het centrum van Helmond daarbij een rol. Een doorstart van het Italiaanse restaurant kwam er destijds niet.

Volg faillissementen gratis
Registreer en ontvang meldingen bij nieuwe publicaties
Gratis aanmelden