HomeNieuwsZonnepanelen Heftruck En Windtunnel Van Failliet Bedrijf Onder De Hamer
Zonnepanelen, heftruck en windtunnel van failliet bedrijf onder de hamer

Zonnepanelen, heftruck en windtunnel van failliet bedrijf onder de hamer

Door: de Stentor8 jun 2026
Te koop: zonnepanelen, omvormers, een windtunnel en een elektrische heftruck. De spullen van een failliet installatiebedrijf uit Dedemsvaart worden maandag geveild.

„De markt voor zonnepanelen is vorig jaar ingestort.” In een zeecontainer is een windtunnel gebouwd die bedoeld is om kleine windmolens te testen. Maar de bedenker ervan is failliet.

Dit ontwerp van het bedrijf Insidiamini Ontwikkeling B.V. uit Dedemsvaart gaat maandag online onder de hamer. En er is heel veel meer. Theo Zwiers houdt zich als curator bezig met de afwikkeling van het faillissement van het bedrijf dat voorheen Eminent Ontwikkeling heette. „Er zijn verschillende oorzaken”, zegt Zwiers over het faillissement dat in maart werd uitgesproken.