Naar de inhoud
Home›Nieuws›Investeringsmaatschappij neemt mogelijk failliete ggz aanbieder over
Investeringsmaatschappij neemt mogelijk failliete ggz-aanbieder over

Phitaal B.V. – Faillissement: Investeringsmaatschappij neemt mogelijk failliete ggz-aanbieder over

Door: Skipr16 mrt 2026
De curator van Phitaal GGZ, dat onlangs failliet is gegaan, is in gesprek met Mentaal Beter over de mogelijkheden van een doorstart. Mentaal Beter is een merk van Mental Care Group, dat op zijn beurt in handen is van investeringsmaatschappij Apax Partners SAS.

Laatste status: Phitaal B.V. – Faillissement (9 mrt 2026)

Alle procedures van dit bedrijf

“Het plan dat nu voorligt is een zorgvuldige en gecontroleerde doorstart, waarbij Phitaal GGZ wordt voortgezet onder de naam Mentaal Beter Vitaalpunt, gebaseerd op de zorgpaden van Mentaal Beter”, aldus de curator.
Als de doorstart definitief wordt gemaakt, geldt als uitgangspunt dat Mentaal Beter de behandelingen van alle cliënten overneemt. Bovendien is het streven om zoveel mogelijk behandelaren mee te nemen naar de nieuwe organisatie.

Volg faillissementen gratis
Registreer en ontvang meldingen bij nieuwe publicaties
Gratis aanmelden