Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Na jaren als curator in grote faillissementen keert Martijn Hoving terug naar Twente en begint opnieuw

Bron: Tubantia   |  4 januari 2026
Advocaat en curator Martijn Hoving (56) is na bijna 40 jaar terug in Twente. Zijn familienaam hing tientallen jaren aan de gevel bij het grootste advocaten- en notarissenkantoor van de regio.

Maar Martijn Hoving gaat niet bij Kienhuis Legal - voorheen KienhuisHoving - aan de slag. Hij opent namens TLC uit Enschede een vestiging in Oldenzaal.
Hij is erfelijk belast. Zijn vader Bouke Hoving was naamgever van een van de bekendste notariskantoren van Twente: Hoving Notarissen in Enschede, welk kantoor in 1999 zou fuseren met Kienhuis Advocaten.

Lees het volledige artikel


Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland