Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Failliet Simon de Haas onderzoekt doorstart

Bron: installatie.nl   |  6 november 2025
Sanitairgroothandel Simon de Haas is failliet. Het bedrijf heeft zelf het faillissement aangevraagd bij de rechtbank in Zwolle.

Een doorstart wordt onderzocht.
Curator Sybe de Vries onderzoekt een mogelijke doorstart van de onderneming, al meer dan 100 jaar een begrip in Noord-Nederland. Het familiebedrijf Simon de Haas bestaat al meer dan 100 jaar. In 1907 begon het bedrijf als installateur.

Lees het volledige artikel

Meer faillissement nieuws
Failliet per provincie week 6 - 2026 Van de redactie | maandag 9 februari 2026
Meerdere gegadigden melden zich voor doorstart Hendrik Veder Group Transport Online | maandag 9 februari 2026
‘Horecaondernemer van het jaar’ neemt failliet restaurant over RTV Papendrecht | maandag 9 februari 2026
Faillissement Visie-R bedreigt voortbestaan buurtkeuken Buurten&Zo Nieuws in Alphen | maandag 9 februari 2026
Niet-gecontracteerde zorgaanbieders vrezen vanaf 2029 voor faillissement nationalezorggids.nl | zaterdag 7 februari 2026

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Nederland