Procédures collectives et ventes aux enchères

 

IoT service provider Hiber krijgt voorlopige surseance

Source: dutchitchannel.nl   |  7 juin 2023
Op 5 juni 2023 is door de rechtbank in Amsterdam aan IoT service provider Hiber B.V. h.o.d.n. Hiber te Amsterdam (Noord-Holland) voorlopige surseance verleend.

Als bewindvoerder is aangesteld mr. D.D. Nijkamp. Het insolventienummer van deze zaak is S.13/23/13. Er zijn (nog) geen verslagen beschikbaar.
Hiber biedt oplossingen voor het bewaken en volgen van bedrijfsmiddelen aan industriële klanten, via met satelliet verbonden apparaten waarmee klanten bedrijfsmiddelen op afgelegen locaties kunnen bewaken en volgen. 

Lire l'article complet

Plus d'actualités sur ce sujet
Plus d'actualités sur les procédures collectives
Failliet per provincie week 26 - 2025 Van de redactie | lundi 30 juin 2025
Flexa4dreams failliet interieurjournaal | lundi 30 juin 2025
Natuchem in Tilburg is failliet Agri Holland | samedi 28 juin 2025
Limbutex, Chinees restaurant en uitvinder failliet Limburger.nl | samedi 28 juin 2025
Curator wil financiële gegevens van failliete dakdekker denieuwestermaastricht | samedi 28 juin 2025

Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Twitter
Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Pays-Bas