Procédures collectives et ventes aux enchères

 

Delta moet van rechter onderhandelingen over sociaal plan Biovalue weer oppakken

Source: FNV Bondgenoten   |  18 août 2011
De voorzieningenrechter in Middelburg heeft vandaag geoordeeld in het kort geding dat FNV Bondgenoten had aangespannen tegen energiebedrijf Delta NV uit Middelburg. De rechter vindt dat Delta weer verder moet onderhandelen met de bond over een sociaal plan voor de gedupeerde werknemers van Biovalue.
FNV Bondgenoten had het kort geding aangespannen, omdat Delta, ondanks eerdere toezeggingen, niet verder wilde praten over een sociaal plan voor de werknemers van oud-bedrijfsonderdeel Biovalue, dat nu failliet is.
Bestuurder Dick Heinen van FNV Bondgenoten is tevreden met de uitspraak: "We gaan nu in ieder geval een sociaal plan afspreken. En de rechter heeft het principe duidelijk gemaakt dat een moederbedrijf aansprakelijk kan worden gesteld voor een eigen dochteronderneming."

Lire l'article complet

Plus d'actualités sur ce sujet
Curator van Biovalue mag blijven RTV Noord | 19-07-2011
Twee gegadigden voor Biovalue RTV Noord | 26-05-2011

Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Twitter
Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Pays-Bas