Online Versteigerung Werkzeuge und Geräte von ProVeiling

Im Folgenden finden Sie von ProVeiling eine Übersicht der Online Werkzeuge und Geräte Versteigerungen von Inventar aus Insolvenzmasse, die vom Insolvenzverwalter angeboten wird. Des Weiteren finden Sie hier auch Online Werkzeuge und Geräte Versteigerungen ohne Insolvenzbezug.

4 Versteigerungen gefunden.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Makita accuboormachine | Hogedrukreinigers | Meubilair | Lasapparaten | Bladblazers | Decoupeerzaag | Ski Do sneeuwscooter Rotax 300 | Quad | Snorscooter | Yamaha crossmotor | ATB fiets | Scootmobielen | Printers | Beeldschermen | Receivers | Koffiezetapparaten | Stofzuigers | Wasmachine | CD-spelers | Speelgoed | Schilderijen | KNVB artikelen | Akoestische gitaren | Tl-armaturen | Speelautomaten/gokkasten | Servies | Bestek | Glaswerk | Decoratie | Horloges e.d.Verzending mogelijk op aanvraag.

Ort:
Oosterwolde
Auktionshaus:
Versteigerung endet in:

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Ort:
Auktionshaus:
Versteigerung endet in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kraftworld MIG-100 lasapparaat; Ozito 12V direct drive luchtcompressor; XU1 900W boorhamer; F-Tools luchtkrik; Joblextra X7571 moersleuteltang; Slagmoersleutel body etc.

Ort:

Auktionshaus:
Versteigerung endet in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverzse (tuin) gereedschappen & gereedschapswagens. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: gereedschapswagens, diverse soorten; Powertech heggenschaar PT-580; Diesel aggregaat; Royalkraft line RL-50L compressor; 4-tons Lowprofile krik; Douchecabine Paulina; Premium Kraft kettingzaag; F-tools trilplaat; RoyalKraft Line MIG220 lasapparaat etc.

Ort:

Auktionshaus:
Versteigerung endet in:
Schicken Sie mir eine E-Mail, sobald neue Versteigerungen bekannt sind.
Suchauftrag verfeinern

Die neuesten Entwicklungen und Insolvenzen über Twitter verfolgen
Die neuesten Entwicklungen und Insolvenzen über Facebook verfolgen
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Niederlande