Online Versteigerung Möbel von ProVeiling

Im Folgenden finden Sie von ProVeiling eine Übersicht der Online Möbel Versteigerungen von Inventar aus Insolvenzmasse, die vom Insolvenzverwalter angeboten wird. Des Weiteren finden Sie hier auch Online Möbel Versteigerungen ohne Insolvenzbezug.

6 Versteigerungen gefunden.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse industriële familie eettafels te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: XXL tuintafels incl. 2 banken; tuintafels met kruispoot; robuuste & industriële familie eettafels aangeboden met kruispoot in grenen, steigerhout & antraciet gebeitst grenen. Aangeboden goederen zijn nieuw!

Ort:
Drachten
Auktionshaus:
Versteigerung endet in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Oosterwolde o.a. voertuigen, meubilair, audio & apparatuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Ski-doo sneeuwscooter Rotax 300; quad, benzine; Yamaha crossmotor; snorscooter; ATB fiets; schilderijen; KNVB artikelen; meubilair; speelgoed; beeldschermen; printers; cd-spelers; receivers; koffiezetapparaten; stofzuigers; Candy wasmachine; akoestische gitaren; Makita accuboormachine; hogedrukreinigers; bladblazers; lasapparaten; Tl-armaturen; scootmobielen; speelautomaten/gokkasten; servies; bestek; glaswerk; decoratie; horloges; decoupeerzaag etc.

Ort:
Oosterwolde
Auktionshaus:
Versteigerung endet in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Makita accuboormachine | Hogedrukreinigers | Meubilair | Lasapparaten | Bladblazers | Decoupeerzaag | Ski Do sneeuwscooter Rotax 300 | Quad | Snorscooter | Yamaha crossmotor | ATB fiets | Scootmobielen | Printers | Beeldschermen | Receivers | Koffiezetapparaten | Stofzuigers | Wasmachine | CD-spelers | Speelgoed | Schilderijen | KNVB artikelen | Akoestische gitaren | Tl-armaturen | Speelautomaten/gokkasten | Servies | Bestek | Glaswerk | Decoratie | Horloges e.d.Verzending mogelijk op aanvraag.

Ort:
Oosterwolde
Auktionshaus:
Versteigerung endet in:

Let-op-geen-verzending-mogelijk! Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar! Zie in de lijst “huidige veilingen” op de site ook onze andere OOZZOO veilingen in Lunteren.

Ort:
Auktionshaus:
Versteigerung endet in:

Veiling van huisraad, gereedschap, antiek, curiosa, sieraden, e.d. uit boedelruimingen e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 10,00 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Ort:
Auktionshaus:
Versteigerung endet in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse huishoudelijke artikelen & Safona fauteuils. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: SwissPro+ keukenmachines; DeKoch blender; Cucina di Modena espressomachine; Royalty Line vleesmolen; Pannenset Swiss Pro+ 33-delig; Safona fauteuils; Swiss pro+ 1600w stofzuiger zonder zak; SwissPro+ inductie kookplaat; ventilatoren; buisverwarming; Royal Swiss mixers etc.

Ort:

Auktionshaus:
Versteigerung endet in:
Schicken Sie mir eine E-Mail, sobald neue Versteigerungen bekannt sind.
Suchauftrag verfeinern

Die neuesten Entwicklungen und Insolvenzen über Twitter verfolgen
Die neuesten Entwicklungen und Insolvenzen über Facebook verfolgen
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Niederlande