Im Folgenden finden Sie von Troostwijk Auctions - Veilingen eine Übersicht der Online Büroeinrichtung Versteigerungen von Inventar aus Insolvenzmasse, die vom Insolvenzverwalter angeboten wird. Des Weiteren finden Sie hier auch Online Büroeinrichtung Versteigerungen ohne Insolvenzbezug.
Online verzamelveiling van diverse goederen afkomstig uit faillissementen te Loon op Zand.
RF en CE test en meetinstrumenten, drone antenne productielijn, gereedschappen en materialen
Online veiling van showroom- en kantoormeubilair, banken, stoelen en tafels
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.
Online veiling in opdracht van belanghebbenden.
Online veiling van intern transport en magazijnvoorraden aangekocht uit het faillissement Grower Connect B.V. te Aalsmeer, thans opgeslagen te Oisterwijk; waaronder palletwagens en orderpickers, rollenbanen, voorraden kartonnen dozen, labelprinters; olijfbomen, rijplaten en hoogwerkers te Maasdijk.
Online faillissementsveiling in opdracht van mr. H.C. Vroege van Beks \u0026 Beks advocaten in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt een V-Shapes Alpha single portion sachets verpakkingsmachine uit 2021 en overige activa afkomstig uit het faillissement van Fold \u0026 Squeeze BV te Emmeloord.
Verzamelveiling van verschillende goederen, week 5. \u003cbr\u003e\nJe kunt jouw kavels verkopen op deze wekelijkse veiling via www.veilenmettroostwijk.nl
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer C.F.P.M. Spreksel van Spreksel advocaten te Maastricht. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement van Dak- \u0026 Zinkwerkbedrijf Haine BV te Maastricht.
Design- en kantoormeubilair
Online veiling van magazijn en werkplaats opruiming van maritime aandrijvingen
Online veiling van IT apparatuur en toebehoren aangekocht uit faillissement Grower Connect B.V. te Aalsmeer, thans opgeslagen te Oisterwijk, waaronder “Avery Dennison” en “Zebra” labelprinters; “Intermec” handcomputers; “Dell” curved en flat monitoren; “HP” inktjetprinters en laserpinters; “Samsung” en “Toshiba” televisies.
Online veiling in opdracht van belanghebbenden
Schoonheidskliniek inventaris en apparatuur
Auf dieser Seite werben? Schauen Sie hier für ausführliche Informationen zu den Möglichkeiten, Tarifen und Formaten.