Veiling Veiling van diverse goederen te Oosterwolde o.a. voertuigen, meubilair, audio & apparatuur

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Oosterwolde o.a. voertuigen, meubilair, audio & apparatuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Ski-doo sneeuwscooter Rotax 300; quad, benzine; Yamaha crossmotor; snorscooter; ATB fiets; schilderijen; KNVB artikelen; meubilair; speelgoed; beeldschermen; printers; cd-spelers; receivers; koffiezetapparaten; stofzuigers; Candy wasmachine; akoestische gitaren; Makita accuboormachine; hogedrukreinigers; bladblazers; lasapparaten; Tl-armaturen; scootmobielen; speelautomaten/gokkasten; servies; bestek; glaswerk; decoratie; horloges; decoupeerzaag etc.

Locatie veiling:
Oosterwolde (Friesland)
Start online veiling:
vrijdag 2 april 18:30
Sluiting veiling vanaf:
maandag 19 april 20:00
Status:
Veiling is gesloten
ProVeiling.nl veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.
Veiling kavels
Online veiling categorieën
Let op: FaillissementsDossier.nl publiceert veilingen van diverse veilinghuizen. Om een zo volledig mogelijk beeld te geven tonen wij niet alleen faillissement gerelateerde veilingen, maar ook de gewone veilingen voortkomend uit bijvoorbeeld bedrijfsbeëndiging, overtollige voorraden en anderszins. De veiling op deze pagina hoeft dus geen faillissementsveiling te betreffen.