Veiling Veiling van diverse Reddingssloepen, bedrijfs- en personenauto’s, Mistral vliegtuig, heftrucks & gereedschap te Beneden-Leeuwen

Let op: kijk & einddatum is gewijzigd! Ophalen is op afspraak!In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Hijster diesel heftruck model 2.5XT | Schat Harding reddingssloep | Aviasud Mistral PH-2F6 vliegtuig | IJlstervlet | Clark elektrische heftruck model CTM 16 S | Kano| JEE-O Retro Lowrider fiets | Chevrolet Corvette | Jacobsen G-Plex II gazon grasmaaier | Ski-doo sneeuwscooter type Rotax 300 | Powertherm XP125 mobiele plasma snijder 120A | Hyundai diesel generator type XA1025 | JET gevulde gereedschapswagen type JET14 | Renault Midlum 190.08 bedrijfsauto | Suzuki Bigwheel scooter | RTM patatbakmachine | Hyundai nat-/droogzuiger type 5771FF, 100ltr etc.

Locatie veiling:
Beneden-Leeuwen (Gelderland)
Start online veiling:
vrijdag 15 oktober 17:00
Sluiting veiling vanaf:
woensdag 27 oktober 20:00
Status:
Veiling is gesloten
ProVeiling.nl veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.
Veiling kavels
Online veiling categorieën
Meer online faillissements veilingen en andere veilingen
Let op: FaillissementsDossier.nl publiceert veilingen van diverse veilinghuizen. Om een zo volledig mogelijk beeld te geven tonen wij niet alleen faillissement gerelateerde veilingen, maar ook de gewone veilingen voortkomend uit bijvoorbeeld bedrijfsbeëndiging, overtollige voorraden en anderszins. De veiling op deze pagina hoeft dus geen faillissementsveiling te betreffen.